Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Operatīva palīdzība uz ceļa jebkurā diennakts brīdī

Ļoti iespējams, ka daudzi no Jums ir saskārušies ar negaidītām situācijām braucot ar auto, kad dažādu apstākļu rezultātā nav iespējams turpināt ceļu tālāk. Kā rīkoties šādā situācijā? Kāds būtu ērtākais un ātrākais risinājums, lai Jūs varētu turpināt ceļu? Mēs pieļaujam, ka pirmais prātā nāk zvans draugam, lai gan nekad nevar zināt, vai draugam vienmēr būs laiks un iespēja Jums palīdzēt.

Katrā ziņā palīdzību sniegt jebkurā diennakts brīdī uz ceļa varēs autoevakuators, kuru visās Baltijas valstīs ir iespējams sazvanīt pa tālruni + 371 28 29 80 02 vai + 371 66 09 04 09. Lai kāda diena vai diennakts laiks būtu, ziniet, ka autoevakuators palīdzēs Jums atrisināt tehniskos sarežģījumus, lai Jūs varētu turpināt ceļu ar savu auto vai auto tiks nogādāts tur, kur tas tiks savests tehniskā kārtībā.

Situācijas, kad var būt nepieciešams autoevakuators var būt ļoti dažādas. Piemēram, negaidīti auto tehniskie bojājumi, aukstā laika ietekme uz auto, iestigšana grāvī, akumulatora izlādēšanās, satiksmes negadījums. Mūsu darbinieku pieredze ir mērāma daudzu gadu garumā, līdz ar to katrai situācijai mēs varēsim atrast piemērotāko risinājumu, lai pēc iespējams ātrāk Jūs varētu turpināt ceļu.

Autoevakuatora pakalpojumi nav tikai situācijām, kas minētas  iepriekš. Mēs varam sniegt palīdzību, ja ir nepieciešams transportēt zemu vai sporta auto, džipu  transportēšana, auto transportēšana pēc avārijas vai bloķētiem riteņiem, auto transportēšana uz CSDD. Ar pilnu mūsu iespēju un piedāvājumu sarakstu ir iespējams iepazīties mājas lapā.

Pārvietošanās pa ceļu ir daudz mierīgāka, ja zināt, kur vērsties pēc palīdzības situācijā, kad uz ceļa ir atgadījies kaut kad negaidīts. Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu autoevakuatora cenas un mēs atradīsiem Jums labāko un draudzīgāko risinājumu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.