Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ozolniekos kupls badmintona turnīrs

Ozolnieku sporta hallē ir aizvadīts kupls badmitnona turnīrs, kurā piedalījās 70 spēlētāji, tai skaitā arī Jelgavā dzīvojošie ukraiņi un ķīnieši, kā arī spēlētāji no Valkas, Liepājas, Rīgas, Dobeles, kā arī Jelgavas novada un pilsētas. Sacensībās notika trijās meistarības grupās – iesācējiem, amatieriem un meistariem. Sacensības organizēja Ozolnieku sporta skola. Visiem dalībniekiem sacensības bija bezmaksas, informē sacensību rīkotāju pārstāvis Kristians Rozenvalds.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liela bija interese par sacensībām iesācējiem, kas notika pirmo reizi. Spēlētāji sacentās uz puslaukuma un spelēja saīsinātus divus setus līdz 11, nevis 21 punkta uzvarai. Iesācēji bija atbraukuši arī no Liepājas un Rīgas, ne tikai Jelgavas un Ozolniekiem. Šajā grupā startēja arī Jelgavā šobrīd dzīvojošie harkivieši. Iesācēju puišu grupā 1.vietu izcīnīja jelgavnieks Matīss Grava, otrajā un trešajā vietā atstājot ukraiņus Artem Laktionov un Artem Jepik. Iesācēju meiteņu grupā viss pjedestāls liepājniekiem – Madara Vītola, Paula Mežale, Andželina Vinklere.

A grupā vīriešu vienspēlēs 1.vietu izcīnīja Pauls Eliass Rozenvalds, kurš arī tabulās bija izsēts kā pirmais. Otrajā vietā Ainārs Zanders no Ozolniekiem, trešais Jānis Bluķis no Auces.

C grupā vīriešu vienspēlēs pirmajā vietā badmitnona treneris Salvis Lozda no Rīgas, otrais Jānis Krastiņš no Ogres, trešo vietu, neizspēlējot bronzas finālu, dalīja Kārlis Ērglis no Rīgas un Māris Avotiņš no Teteles.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sieviešu vienspēlēs bija tikai viena grupa, kurā uzvarēja Agnese Logoša, kas biežāk redzama spēlējot krosmintonu. Otrajā vietā Linda Kļava no Rīgas, bet trešā Una Tiliba no Ozolniekiem.

Arī sieviešu dubultspēlēs bija tikai viena grupa, kurā pārliecinoši uzvarēja Elza Jaunslaviete & Vanesa Varnovska, otrās Ieva Ivbule un Linda Kļava, trešās Diāna Čaika un Madara Vītola.

Vīriešu dubultspēlēs A grupā pirmo vietu izcīnīja pāris no Penkules – Jānis Bluķis & Linards Klemiato, otrie bija Ozolniekos dzīvojošie ķīnieši Yuzian Zhen & Yan Zheng, trešie Olafs Krūzmētra & Ainārs Zanders no Ozolniekiem. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vīriešu dubultspēlēs C grupā pirmajā vietā liepājnieki Arnolds Tiļļa & Nils Vītoliņš, otrajā vietā Kārlis Ērglis & Kristians Rozenvalds, trešajā vietā Lauris Bahs & Salvis Lozda.

Jauktajās dubultpēlēs A grupā pirmo vietu izcīnīja kopā spēlējošie vīrs un sieva – Romāns Logošs & Agnese Logoša, otrā vietā arī ģimenisks pāris, māte ar dēlu – Pauls Eliass Rozenvalds & Baiba Lulle, bet trešajā vietā Olafs Krūzmētra & Evelīna Miltoviča.

Jauktajās dubultspēlēs C grupā pirmie liepājnieki Arnolds Tiļļa & Madara Vītola, arī otrā vietā liepājnieki Nils Vītoliņš & Diāna Čaika, trešo vietu izcīnīja vīrs un sieva no Emburgas – Andris Valters & Evija Valtere.

Foto un informācija: jbk.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.