Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Padomi, kā iekārtot mūsdienīgu mājokli

Svarīgs faktors, iekārtojot mājokli, ir komforts, tomēr tas nav vienīgais kritērijs, kam pievērst uzmanību, ja ir vēlme, lai dzīvesvieta būtu mūsdienīga un atspoguļotu arī tās iemītnieka personību. Raksta turpinājumā iepazīstieties ar dažiem noderīgiem padomiem, kā iekārtot mājokli, lai tas atbilstu visām būtiskākajām prasībām.

Mēbeļu izvēle

Svarīgs aspekts ir mēbeļu izvēle. Šobrīd, kad dažādu mēbeļu klāsts ir patiešām daudzveidīgs, nav grūti atrast savām vajadzībām un mājoklim piemērotāko risinājumu. Laba opcija ir arī mēbeles pēc pasūtījuma, kas ļauj īstenot dažādas oriģinālas ieceres un panākt tieši konkrētajai telpai piemērotu rezultātu.

Piemēram, šauros gaiteņos vai citās nestandarta formas telpās plaši tiek izmantoti skapji pēc pasūtījuma. Populāra izvēle ir arī individuāli izgatavotas virtuves iekārtas, kas ļauj šo svarīgo telpu padarīt maksimāli funkcionālu, atbilstošu mājokļa iemītnieku vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, vai virtuves mēbeles un citus risinājumus pasūtiet atbilstoši savām vajadzībām vai izvēlieties no jau gatavo mēbeļu klāsta, pievērsiet uzmanību kvalitātei un tirdzniecības vietas vai ražotāja uzticamībai.

Telpas iekārtojums

Vēl pirms mēbeļu iegādes jādomā par telpas iekārtojumu. Vislabāk izveidot iekārtojuma plānu, lai būtu pārliecība, ka jaunais telpas iekārtojuma būs ērts un funkcionāls. Veidojot plānu, padomājiet arī par to, kā Jūs pārvietosieties telpā.

Apgaismojums

Liela nozīme ir atbilstoša apgaismojuma izvēlei. Lai piemeklētu piemērotākos risinājumus katrai telpai, izvērtējiet, kādiem mērķiem un aktivitātēm šī telpa tiks izmantota. Piemēram, virtuvē noderēs papildu apgaismojums gatavošanas zonā, savukārt guļamistabā der padomāt par mazām naktslampiņām.

Īpaši par pietiekamu apgaismojumu jādomā mazās telpās, jo pietiekami daudz gaismas rada lielāku plašuma sajūtu.

Drošība

Mūsdienīgs mājoklis ir drošs mājoklis. Iekārtojot mājokli, neaizmirstiet par visiem drošības risinājumiem, īpaši, ja ģimenē aug bērni.

Ja esat nolēmis savu mājokli papildināt ar kvalitatīvām, pēc individuāla pasūtījuma izgatavotām mēbelēm, ieskatieties uzņēmuma ‘’Citas Mēbeles’’ piedāvājumā www.citasmebeles.lv. Dažāda veida materiāli, zinoši speciālisti un ātri pasūtījuma izpildes termiņi ir galvenie iemesli, kādēļ mēbeļu izgatavošanu uzticēt tieši šim uzņēmumam.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.