Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Padomi, kā izveidot efektīvu personalizētu kalendāru mārketinga vajadzībām

Neskatoties uz to, ka šis ir digitālais laikmets, kas ietekmē arī cilvēku laika plānošanas ieradumus, tomēr drukāti kalendāri, šķiet, no modes neizies nekad. Personalizēti kalendāri ir arī efektīvs mārketinga instruments, ko uzņēmumiem noteikti nevajadzētu novērtēt par zemu.

Kalendāru izgatavošana kļūst īpaši aktuāla gada nogalē, kad jāsāk domāt par biznesa dāvanām un prezentabliem materiāliem, lai veicinātu zīmola atpazīstamību. Ja arī Jūs vēlaties pasūtīt kalendāru, kas būs gan kā pateicība darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem, gan arī kalpos kā reklāmas materiāls, tad turpiniet lasīt un uzziniet, kā nonākt pie perfekta galarezultāta!

Tēmas izvēle

Vispirms padomājiet par atbilstošu tēmu. Vislabāk, ja izvēlētais dizains ir saistīts ar Jūsu zīmolu un vēstījumu, ko vēlaties nodot. Piefiksējiet dažādas idejas un uzzīmējiet aptuveno skici – tādā veidā kalendāru veidošana veiksies labāk.

Ja vēlaties izgatavot sienas kalendārus, varat katram mēnesim izvēlēties atšķirīgu dizainu, tomēr katram no tiem vajadzētu atbilst kopējai gada tēmai.

Galda kalendāriem varat izmantot tikai vienu dizaina noformējumu. Atliek vien izvēlēties konceptu, kas cilvēkiem atgādinās par Jūsu zīmolu.

Attēli

Izmantojiet reālu produktu attēlus. Piemēram, ja Jums pieder restorāns, Jūs varat kalendārā izvietot TOP ēdienu fotogrāfijas, lai pamudinātu cilvēkus tos nogaršot. Ja strādājat nekustamo īpašumu nozarē, varat izmantot jau pārdoto dzīvokļu un māju fotoattēlus.

Izvēlieties attēlus, kas pauž emocijas, sniedz vēstījumu un liek cilvēkiem atcerēties Jūsu zīmolu.

Teksts

Izvērtējiet, kādu vēstījumu vēlaties nodot ar tekstu palīdzību. Tie var būt iedvesmojoši un rosinoši citāti vai kādi humoristiski izteicieni.

Svarīgi arī izvēlēties piemērotu fontu. Pārliecinieties, ka teksts ir ne tikai uzrunājošs, bet arī salasāms.

Poligrafija.lv – kalendāru druka Jūsu ideju īstenošanai

Ja Jums aktuālakalendāru druka, ieskatieties Poligrafija.lv piedāvājumā. Tur tiek izgatavoti kalendāri pēc pasūtījuma – atbilstoši klientu vēlmēm.

Kādus ieguvumus sniedz kalendāru pasūtīšana poligrafija.lv?

  • Iespēju izvēlēties oriģinālu kalendāra dizainu;
  • Augstu kvalitāti;
  • Dažādus tehniskus risinājumus lieliskam rezultātam;
  • Speciālu pēcapstrādi atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – poligrafija.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.