Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pareiza matu kopšanas līdzekļu uzklāšanas secība

Skaistumkopšanas preču veikalos ir pieejams plašs daudzveidīgu matu līdzekļu klāsts, kas palīdz kopt un atjaunot veselīgu matu izskatu un ieveidot matus vēlamajā matu sakārtojumā. Neatkarīgi no tā, vai ikdienā izmantojat divus, trīs vai vairāk matu kopšanas līdzekļu, ir būtiski ievērot to pareizu lietošanas secību. Šajā gadījumā nav vēlami eksperimenti, lai nezaudētu matu kopšanas līdzekļa efektivitāti. Matu kopšanas līdzekļi matu struktūrā iekļūst un iedarbojas uz to dažādi un tikai pareiza uzklāšanas secība ļauj izmantot visas līdzekļa piedāvātās īpašības.

Šampūns un kondicionieris

Matu tipam atbilstoši šampūni un kondicionieri ļauj izcelt matu dabisko tekstūru.

Matu maska

Lai arī atsevišķas matu maskas var pielīdzināt kondicioniera iedarbībai, it īpaši sausu un bojātu matu gadījumā ir iespējams lietot gan kondicionieri, gan matu masku. Būtiski ir pievērst uzmanību produkta daudzumam, kas tiek ieklāts matos. Pārspīlējot ar to, var iegūt nespodrus un smagus matus.

Matu eļļas

Matu eļļas var lietot gan mitros, gan sausos matos. Viss ir atkarīgs no produkta lietošanas instrukcijas un no tā, vai turpmākajā matu ieveidošanas procesā tiks izmantots fēns, lokšķēres vai matu taisnotājs.

Matu putas lielākam apjomam

Lai iegūtu lielāku efektu, apjomu palielinošās putas tiek klātas sākot ar matu saknēm. Produktam ir jānokļūst līdz matu vidusdaļai, taču ne līdz uz matu galiem.

Matu aizsarglīdzeklis pret termiskiem bojājumiem

Ja ir paredzēts turpmākajā matu ieveidošanas procesā izmantot fēnu, lokšķēres vai matu taisnotāju, būtiski ir pasargāt matus no karstuma radītiem bojājumiem. Lai matu kopšanas līdzeklis būtu vienmērīgi sadalīts no matu saknēm līdz pat to galiem, vēlams aizsarglīdzekli izsmidzināt un vienmērīgi to ieķemmēt visā matu garumā.

Matu ieveidošanas krēms

Tādi matu kopšanas līdzekļi kā ieveidojošs matu krēms vai matu eļļa matiem piešķirs spīdumu, izcels matu tekstūru un novērsīs matu spurošanās.

Matu laka

Būtiski ir neizmantot matu laku pat uz nedaudz mitriem matiem, jo mati var kļūt lipīgi un savstarpēji salipt. Turklāt, matu izskatu var sabojāt arī pārāk liels lakas daudzums. Tādēļ labāk sākt ar mazāku daudzumu, kuru nepieciešamības gadījumā var palielināt.

Klipshop skaistumkopšanas preču veikalā ir iespējams atrast visu nepieciešamo jebkura matu tipa kopšanai un ieveidošanai. Šeit matu kopšanas līdzekļi tiek piedāvāti daudzveidīgā klāstā un atbilstoši sadalīti pēc matu tipiem. Jūs varēsiet atrast to matu līdzekli, kas būs labākā izvēle priekš Jums.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.