Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pārtikas preču piegāde uz mājām ietaupa laiku un naudu

Pārtikas preču iegāde tiešsaistē jau pierādījusi, ka tā nav tikai ērta alternatīva lielveikala apmeklējumam. Pēdējos divos gados pusdienu un produktu pasūtīšana tiešsaistē daudziem jau kļuvusi par ikdienu. Piemēram, Jelgavā no šī gada marta pieejams “Bolt Market”, kur pārtikas preces un produktus iespējams pasūtīt izmantojot “Bolt Food” lietotni. Pasūtījumi tiek komplektēti tepat Jelgavā, nodrošinot ātru un ērtu pirkumu piegādi visiem pilsētas iedzīvotājiem. Iedzīvotāji labprāt izmanto šo pakalpojumu, jo pārtikas preču piegādei ir daudz priekšrocību.

Iespēja ietaupīt naudu

Iepērkoties tiešsaistē jums ir labāks priekšstats par to, cik daudz jūs iztērējat, jo produktu kopsumma ir redzama visu iepirkšanās laiku un tiek atjaunota ar katru grozam pievienoto produktu. Tāpat jums ir ērta un vienkārša iespēja salīdzināt vienas un tās pašas preces cenu dažādiem zīmoliem. Tiešsaistē visdrīzāk iegādāsieties tikai to, kas tiešām nepieciešams, jo klātienes veikalos biežāk ļaujamies spontāniem pirkumiem un pēdējā brīža kārdinājumiem.

Līdz ar to pieredze rāda, ka tāda paša apjoma pirkumi internetā mēdz būt pat par aptuveni 15 % lētāki, kas ilgtermiņā var veidot būtisku ietaupījumu.

Iespēja ietaupīt laiku

Runājot par pārtikas preču piegādi, iespējams, tas, ka tā ir iespēja ietaupīt laiku ir pašsaprotami. Jūs ne tikai iegūsiet laiku, ko parasti pavadāt ceļā uz un no veikala, bet arī sakrāsiet vērtīgās minūtes, ko parasti pavadāt meklējot īsto preci veikalu plauktos. Rezultātā jums ir vairāk laika, lai atpūstos kopā ar ģimeni vai draugiem, kā arī atvilktu elpu un izbaudītu mirkli sev.

Pārtikas piegāde ir noderīga arī situācijās, kad jūs gaidāt viesus, bet nepieciešamā sastāvdaļa cienasta pagatavošanai ir beigusies. Šādos gadījumos “Bolt Market” var būt glābiņš un piegādāt nepieciešamo vien 15 minūšu laikā, tādējādi jūs varat sagaidīt ciemiņus ar svaigi pagatavotu maltīti un mierīgi baudīt kopābūšanu.

Vienmēr iegādājieties to, ko vēlējāties

Tas notiek ar visiem un nav nekas neparasts. Jūs ejat uz veikalu tikai pēc pāris konkrētām lietām, bet atgriežoties saprotat, ka iegādājāties daudz ko neplānotu, bet aizmirsāt nopirkt tieši to lietu, pēc kuras gājāt. Iepirkšanās tiešsaistē ļauj izvairīties no šādām situācijām.

Iepirkumu sarakstu var ērti fiksēt telefonā vai sastādīt ieskatoties ledusskapī vai pieliekamajā skapī. Piens beidzās? Atliek ar vienu klikšķi pievienot iepirkumu grozam. Palikusi tikai viena maizes šķēle? Vēl viens klikšķis! Tādējādi viss vajadzīgais iepirkumu grozā ir sakomplektēts, neizejot no virtuves.

Pasūtot pārtiku tiešsaistē, cilvēki mēdz iepirkties prātīgāk un samērīgāk, kā rezultātā ne tikai mājās ir viss nepieciešamais, bet arī tā vietā, lai lieki nopirktais nonāktu vēlāk atkritumos, tas tiek patērēts.

Kā iegūt visas šīs priekšrocības?

Lietotne “Bolt Food” ir pieejama vietnē Google Play un App Store, un tā ļauj pasūtīt gan ēdienus no restorāniem, gan iepirkties “Bolt Market”. Pēc lietojumprogrammas lejupielādes izvēlieties opciju “Pārtika”. Pats labākais, ka reāllaikā varēsiet redzēt, pēc cik ilga laika notiks piegāde un kur kurjers atrodas!

Ko var pasūtīt?

Bolt Market” sortimentā atrodami vairāk nekā pieci tūkstoši dažādu produktu – pārtikas, higiēnas un saimniecības, kā arī citas preces, kuras parasti atrodamas lielveikalā. Arī izvēle ir ievērojama, piemēram, piedāvājam 180 dažādus saldumus, lai katra pircēja garšas kārpiņas varētu atrast kāroto.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.