Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pasākumu aģentūra palīdzēs saliedēt uzņēmuma komandu

Katram darbiniekam uzņēmumā ir sava vieta un uzdevumi. Ražošana, pakalpojumu sniegšana, serviss un apkalpošana, loģistika, vadība, administrācija – dažādas funkcijas, bet visiem viens mērķis. Pareizi organizētos uzņēmumos kopums ir vairāk kā saskaitāmo summa. Vai jūsu uzņēmums strādā kā vienots veselums? Pasākumu aģentūra Smart Stream var palīdzēt.

Komandas saliedēšana jeb Team Building

Uzņēmuma komandas saliedēšanas pasākumu centrā ir uzdevumi, kuru atrisināšanai dalībniekiem ir aktīvi jāsadarbojas. Uzdevumu veikšanai ar fiziskām un intelektuālām spējām vien būs par maz. Nāksies arī aktīvi līdzdarboties, komunicēt, pārvarēt sevi un uzticēties komandas biedriem.

Team buiding pasākumi parasti tiek organizētā ārā, taču tie var noritēt arī telpās. Atslēgas vārdi ir – neformāla gaisotne, piedzīvojumi, kolēģu labāka iepazīšana un jautrība. Komandu veidošanas un saliedēšanas pasākumi uzņēmumiem un organizācijām ir viens no pieprasītākajiem pasākumu aģentūras Smart Stream pakalpojumiem.

Savas darbības laikā esam organizējuši neskaitāmus pasākumus uzņēmumiem un valsts iestādēm Latvijā. Ja arī jūs vēlaties stiprināt savu kolektīvu un lieliski pavadīt vienu vai vairākas dienas svaigā gaisā, sazinieties ar mums.

Pēc veiksmīgi organizēta pasākuma darba kolektīvs kļūs saliedētāks un izjutīs lielāku piederības sajūtu uzņēmuma.

Sporta spēles

Sporta spēļu organizēšana ir atsevišķs komandas saliedēšanas žanrs. Īpaši populārs vasarā, taču ar nelielu piepūli sporta spēles var organizēt arī ziemā. Sportiskā gaisotnē, piedaloties tradicionālās un netradicionālās spēlēs ikviens jautri pavadīs laiku.

Sporta spēļu mērogs, formāts un norises laiks atkarīgs no jūsu vajadzībām un budžeta. Pasākumu aģentūra Smart Stream organizē sporta spēles maziem, vidējiem un arī lieliem uzņēmumiem.

Lai savlaicīgi saplānotu pasākumu un rezervētu arī nakšņošanas vietas, ir svarīgi sākt tās organizēt jau laicīgi. Tas ir sevišķi būtiski, ja koproratīvās sporta spēles ir paredzētas gada karstākajā sezonā – vasaras mēnešos.

Korporatīvie pasākumi – balles un svētki

Pēc labi paveikta darba ikviens uzņēmuma darbinieks ir pelnījis gandarījuma sajūtu. Algas pielikums, prēmija gada beigās vai Ziemassvētku dāvana ir lieliski risinājumi, taču kopīga svinēšana arī ir vajadzīga.

Klasiskā balle, masku balle vai tematiskā ballīte – formāts un iespējas ir ļoti dažādas. Jums ir vajadzība un vīzija, mums ir idejas un risinājums.

Pasākumu aģentūrā esam raduši organizēt balles 10, 50 un arī 500 darbinieku kolektīviem. Mums ir daudzu gadu veiksmīga pieredze ar telpu izīrētājiem, ēdinātājiem, mūziķiem, pasākumu vadītājiem un dekoratoriem. Esam kļuvuši par ekspertiem un varam nodrošināt neaizmirstami satriecošu pasākumu ikvienam uzņēmumam, organizācijai vai valsts iestādei.

Ģimenes diena – ģimenei draudzīgiem uzņēmumiem

Ballēties ir jauki, taču ģimene ir pirmajā vietā. Uzņēmumi, kas ņem vērā darbinieku ģimenes vajadzības un prioritātes var lepoties ar lielāku lojalitāti un retāku kadru mainību.

Ģimenes dienas ietvaros bērni nāk uz darbu pie vecākiem, kur visas dienas garumā noritēs vecākiem un bērniem interesantas aktivitātes. Par dienas plānu, saturu un organizāciju vienosimies iepriekš. Nav obligāti visa diena jāvelta kopīgiem pasākumiem. Varam to sadalīt vairākās daļās, lai bērni var izklaidēties atsevišķi, bet tētiem un mammām atliek laiks arī pastrādāt.

Sazinieties ar pasākumu aģentūru un piesakiet savu pasākumu

Uzziniet plašāk par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem mājaslapā SmartStream.lv, rakstiet smart@smartsream.lv vai zvaniet 29206159. Pēc teicami noorganizēta pasākuma ikviens jutīsies labāk un gaidīs nākamo.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.