Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pavasara garderobe bērniem: Ko ņemt vērā?

Tuvojoties jaunai sezonai, vecāki pārskata savu bērnu skapjus, lai izvērtētu, ar kādiem apģērba gabaliem papildināt viņu garderobi. Ņemot vērā, ka bērni aug ļoti ātri, nereti izrādās, ka vajadzību ir ļoti daudz. Kā atrast vislabāko apģērbu pavasarim? Par to vairāk turpinājumā.

Komforts

Svarīgi, lai bērnu apģērbs ir ērts – neatkarīgi no gadalaika. Jāņem arī vērā, ka pavasarī bērni vairāk laika sāk pavadīt ārā, veicot dažādas aktivitātes. Izvēloties apģērbu, pārliecinieties, ka tas ļaus bērnam brīvi kustēties!

Vieglums

Pavasarim vairāk piemērots viegls apģērbs. Ņemot vērā, ka gaisa temperatūra paaugstinās, smagnējās virsdrēbes vairs nebūs vajadzīgas, tomēr bez vējjakas un lietusmēteļa bērna garderobē gan neiztikt.

Elpojoši materiāli

Dodiet priekšroku elpojošiem materiāliem, kas neļaus bērnam sasvīst un nodrošinās ilgstošu komfortu.

Stilīgi risinājumi

Bez šaubām, apģērbam jābūt arī modernam un stilīgam. Mūsdienās tas nemaz nav tik grūts uzdevums, jo ražotāji piedāvā visdažādākos apģērbus visām prasībām un gaumēm. Atliks tikai izvēlēties!

Kvalitāte

Uzmanība jāpievērš arī apģērba kvalitātei. Nav jēgas ieguldīt apģērbā, kas būs sabojāts jau pēc pirmās mazgāšanas reizes. Pērkot kvalitatīvu apģērbu, varēsiet būt droši, ka tas labi kalpos visu sezonu. Labas kvalitātes apģērbu, kas nākamajā sezonā bērnam vairs nederēs, varēsiet pārdot, tādā veidā atgūstot daļu no ieguldītajiem līdzekļiem.

Iespējas kombinēt

Pērkot apģērbu, domājiet arī par to, lai elementus būtu viegli savstarpēji kombinēt. Jo vairāk dažādu komplektu varēsiet izveidot, jo mazāk apģērbu vajadzēs.

Pirms doties uz veikaliem jauna apģērba meklējumos, noteikti jāizvērtē jau esošais drēbju skapja saturs un jāizdomā, kas tieši ir vajadzīgs. Tāpat ir jāveic mērījumi, lai noteiktu bērna apģērba izmēru. Iepērkoties internetā, kur nav iespējams drēbes uzmērīt, ņemiet vērā apģērbu izmēru tabulas un, ja nepieciešams, konsultējieties ar veikala darbiniekiem.

Ja nevēlaties tērēt daudz laika dažādos apģērbu veikalos, ieskatieties interneta veikalā Petite Kingdom, kur pieejams stilīgs un kvalitatīvs apģērbs bērniem no dzimšanas līdz 10 gadu vecumam. Apskatiet www.petitekingdom.com un iepērcieties bez steigas!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.