Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas peldētājiem 20 godalgas Latvijas čempionātā (FOTO)

Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēkņi pārveduši 20 medaļas no Valmieras, kur turienes Olimpiskā centra baseinā norisinājās Latvijas čempionāts junioriem. Kā pastāsta skolas direktors Māris Lindenbaums, trīs mūsējie individuālajās distancēs svinēja dubultpanākumu – pa divām zelta medaļām izcīnīja Nikolass Deičmans, Matīss Kaktiņš un Kristīne Zinoviča. Nikolass turklāt 100 metros uz muguras uzstādīja jaunu sacensību rekordu (55.11), kas ir arī Jelgavas rekords līdz 16 gadu vecuma jauniešiem, kā arī laboja pats sev piederošo šā vecuma Jelgavas rekordu 400 metros kompleksā. Kristīnei savukārt izdevies labot Jelgavas rekordu 50 metros uz muguras (30.63) starp 14 gadu vecuma meitenēm .

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

„Tā kā katrs dalībnieks drīkstēja piedalīties ne vairāk kā trijās individuālajās distancēs, maksimālo medaļu skaitu izcīnīja Rūta Šķirus, kurai trīs godalgas individuāli un divas stafetēs,” panākumu uzskaiti turpina M.Lindenbaums, piebilstot, ka Rūtas vecums ļaus junioru konkurencē startēt arī nākamgad.

Sacensībās startēja 295 peldētāji no kopumā 33 komandām. JSPS bija pārstāvēta ar divām, un gūto rezultātu kopvērtējumā punktu izteiksmē jelgavnieku pirmā komanda ieņēma pirmo vietu, bet otrā komanda – astoto. „Komandu vērtējumam ļoti svarīgas ir taktiskās nianses, izvēloties peldētājus un distances, kurās katru pieteikt, lai punkti tiktu iegūti visās, turklāt atsevišķos peldējumos komandas biedri par tiem necīnītos savā starpā,” skaidro M.Lindenbaums un uzteic treneres, kas līdzās teicamai audzēkņu sagatavošanai atbildīgajām sacensībām lieliski tika galā arī ar šo uzdevumu.

JSPS medaļnieki

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zelts

Nikolass Deičmans (2), Matīss Kaktiņš (2), Kristīne Zinoviča (2), Rūta Šķirus, 4×50 m kombinētās stafetes komanda (Roberts Lejnieks, Elijs Aleksejevs, M.Kaktiņš, N.Deičmans), 4×50 m brīvā stila stafetes komanda (Sofija Vanaga-Stūre, Nikola Elpe, Anastasija Fortele, R.Šķirus), 4×50 m kombinētās stafetes komanda (K.Zinoviča, R.Šķirus, N.Elpe, A.Fortele)

Sudrabs

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nikolass Deičmans, Elijs Aleksejevs, Nikola Elpe, Anna Geraseva, Sofija Vanaga-Stūre, Rūta Šķirus

Bronza

Nikola Elpe, Anna Geraseva, Sofija Vanaga-Stūre, Rūta Šķirus

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

*Rezultāti LPF mājas lapā swimming.lv

Foto: JSPS

2.vieta R. Šķirus
1. vieta M. Kaktiņš
1. vieta K. Zinoviča
1.vieta N.Deičmans
2.vieta E. Aleksejevs
1. vieta JSPS meitenes
1. vieta JSPS puiši
Šķirus, Vanaga, Stūre
JSPS abas komandas

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.