Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Presto Autoskola – pareizā vieta, kur iegūt vadītāja apliecību

Salīdzinoši īsā laikā, Presto Autoskola ir ierindojusies starp labākajām autoskolām Latvijā, pastāvīgi ieņemot TOP 3 CSDD statistikas tabulās. Ar savām laikam atbilstošajām metodēm un digitalizēto pieeju, autoskola ir spējusi iemantot daudzu kursantu uzticību un attaisnojusi sniegtās cerības.

Attīstība visā Latvijā 
Presto Autoskola šobrīd mērķtiecīgi iekaro teju visu Latviju, pamazām atverot filiāles katrā novadā, rajonā un gandrīz ikvienā Latvijas nostūrī – un tas viss tikai tādēļ, lai spētu ikvienam potenciālajam klientam nodrošināt to, ko viņš ir pelnījis – kvalitāti un ērtības. 

Šobrīd Presto ir vairāk nekā 30 Presto filiāles: Rīgā vien nodrošinot 14 filiāles ikvienā Rīgas mikrorajonā, neizpaliek vēja pilsēta Liepāja, kurā atvērtas jau 4 filiāles, kā arī Jūrmala, Olaine, Ikšķile, Ķekava, Ogre, Ozolnieki un citas Latvijas pilsētas. 

Presto turpina rūpēties par klientu ērtību un periodiski ver vaļā jaunas filiāles, kur sniegt teorētiskās zināšanas kursantiem. Jaunākais Presto papildinājums ir autoskola Jelgavā, kas ir vērusi durvis četrās burvīgās Jelgavas vietās:

  • Jelgavas 5.vidusskolā, Aspazijas ielā 20;
  • Jelgavas Spīdolas Valsts Ģimnāzijā, Sarmas ielā 2;
  • Jelgavas Amatu akadēmijā, Akadēmijas ielā 25;
  • Jelgavas 4.vidusskolā, Akmeņu ielā 1.

Plašas iespējas un lieliska laika ekonomika
Viss mūsdienās notiek lielā skrējienā un steigā. Sekojot līdzi interneta laikmeta dinamiskajam solim, Presto ir izveidota unikāla digitālu risinājumu sistēma savu klientu laika taupīšanai – visi pieteikumi, līgumi, braukšanas nodarbību pasūtīšana, apmaksa un neskaitāmi citi pakalpojumi ir paveicami attālināti no mobilā telefona, atrodoties jebkur, kur vien ir interneta pieslēgums. Atliek vien izvelēties sev ērtāko un tuvāko filiāli, kur apgūt teorētiskās zināšanas. 

Instruktoru dažādība katra klienta vēlmēm
Presto Autoskola piedāvā ne tikai plašu filiāļu skaitu visā Latvijā, bet arī ļoti plašu instruktoru sarakstu, ko katram klientam ir iespējams aplūkot un izvēlēties sev tīkamāko speciālistu, kas turpmāk pavadīs un konsultēs, mācīs un dos dzīves gudrus padomus ikkatrā braukšanas nodarbībā. Ne velti daudzi Presto skolas instruktorus dēvē par “draugiem”, jo tie sniedz labāko, cilvēcīgāko un drošāko plecu kādu vien spējat iedomāties.

Izvēloties labāko un kvalitatīvāko, mēs spējam sniegt sev tikai labas un pozitīvas dvesmas ikdienai. Tādēļ sniegsim arī sev pašas labākās un svaigākās zināšanas arī satiksmē, kas viennozīmīgi ir mūsu ikdiena.

Par drošu un draudzīgu satiksmi – Presto!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.