Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sagatavojiet savu dārzu ziemai ar Kärcher instrumentiem

Rudens dārza darbi nebeidzas vien ar ražas novākšanu un nobirušo lapu savākšanu. Svarīgi neaizmirst arī par īpašumā esošo koku un krūmu sagatavošanu ziemai. Kad lapas nobirušas, var ķerties klāt pie viena no svarīgākajiem rudens darbiem – apstādījumu zaru apgriešanas. Atbrīvojoties no vecajiem un liekajiem zariem, koki, krūmi un augļkoki pavasarī priecēs ar kuplākiem jaunajiem dzinumiem. Taču, lai to darot koki un krūmi netiktu traumēti, ir nepieciešams uzticams un piemērots aprīkojums.

Kärcher zīmola dārza tehnika šādiem darbiem ir lieliski piemērota. Tā ir lielisks papildinājums saimniecības piederumu klāstā un garantē augstu kvalitāti, kā arī ilgu darbmūžu. Kärcher sortimentā ir pieejamas dažādas jaudas, tipa un izmēra ierīces, tāpēc ikvienam ir iespēja atrast savām vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Jaudīgs akumulatora ķēdes zāģis veco zaru izzāģēšanai

Sauso zaru izzāģēšanai vai koku nozāģēšanai lielisks palīgs ir Kärcher akumulatora ķēdes zāģis. Tas iederas ikvienā saimniecībā, jo noder ne vien rudens mēnešos, kad nepieciešams dārzu sagatavot pārziemošanai, bet arī, lai parūpētos par malkas sagatavošanu. Lielai daļai cilvēku ķēdes zāģis vēljoprojām asoicējas ar skaļu un smagu instrumentu. Taču akumulatora ķēdes zāģis par šīm nevēlamajām īpašībām ļauj aizmirst. Tas ir daudz vieglāks un klusāks, kā arī ērtāk izmantojams. Pateicoties Kärcher nomaināmo akumulatoru platformai, zāģa izmantošana ir ērta, vienkārša un sniedz maksimālu kustību brīvību. Būtiski, ka Kärcher akumulatori ir aprīkoti ar LCD displeju, kurā redzama dažāda noderīga informācija – uzlādes līmenis, atlikušais uzlādes laiks un atlikušais darba laiks. Kā arī Kärcher akumulatoriem ir IPX5 ūdens aizsardzības līmenis, kas dod iespēju droši darboties arī mitros laikapstākļos. Automātiskā ķēdes eļļošanas sistēma nodrošina efektīvu izmantošanu ar minimālu tehnisko apkopi. Savukārt, pateicoties zāģējamā materiāla nofiksētājam un mehānismam, kas nodrošina tūlītēju ķēdes apstāšanos atsitiena gadījumā, akumulatora zāģis sniedz maksimālu drošību.

Pieejams ir arī teleskopiskais ķēdes zāģis, kas nodrošina vieglu un drošu piekļuvi grūti aizsniedzamiem zariem pat 4 metru augstumā. Tas ir lielisks risinājums, lai atbrīvotos no vecajiem zariem augstākos un grūtāk aizsniedzamos koku vainagos, jo zāģa asmens leņķis ir pielāgots, ērtai strādāšanai, atrodoties uz zemes.

Akumulatora dzīvžoga šķēres apstādījumu kopšanai

Arī dzīvžoga šķēres ir neatsverams palīgs rudens dārza darbos. Tās dod iespēju ātri un ērti iegūt vēlamo apstādījumu formu un atbrīvoties no liekajiem zariem. Lai dzīvžogs vienmēr izskatītos labi un kalpotu kā dabiska īpašuma robežšķirtne daudzus gadus, tas ir regulāri jākopj. Ar dārza šķērēm šis darbs var prasīt ilgu laiku un līdz ar to bieži vien tikt atstāts novārtā. Kärcher akumulatora dzīvžoga šķēres ļauj bez liekas piepūles nodrošināt akurātu un līdzenu rezultātu. Ierīce ir kompakta un viegla, tāpēc tās izmantošana ir pavisam ērta un viegla. Dzīvžoga šķēres iespējams papildināt ar īpašu uzgali, kas nodrošina, ka nogrieztie zari un lapas nepaliek dzīvžoga vainagā, bet gan tiek nomestas zemē. Ar Kärcher akumulatora dzīvžoga šķērēm apstādījumu kopšana ir kā atpūta.

Kāpēc dot priekšroku instrumentiem ar akumulatoru?

Ar akumulatoru aprīkoti dārza instrumenti sniedz vairākas būtiskas priekšrocības, kas arvien vairāk saimnieku mudina iegādāties tieši šāda tipa tehniku. Lūk, ieguvumi, ko sniedz akumulatora ierīces!

  • Brīva pārvietošanās – nav jāsatraucas par vadiem un pagarinātājiem, kas dārza darbos varētu traucēt.
  • Samazināts trokšņu piesārņojums – akumulatora ierīces ir daudz klusākas, nekā ar benzīnu darbināmās.
  • Drošāka darba vide – elektrotīklam pieslēgtas ierīces rada manāmus riskus.
  • Viegla un ērta lietošana – akumulatora ierīces visbiežāk ir daudz vieglākas par cita veida instrumentiem.

Iegādājieties šos un citus Kärcher dārza instrumentus kaercher.com!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.