Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sētas vārti ar automātiku – īpašuma drošībai un saimnieku komfortam

Sētas vārti ar automātisko vēršanās sistēmu ir lielisks ieguldījums teritorijas labiekārtošanā. Vārti ar automātiku sniedz vairākas būtiskas priekšrocības, kas papildina īpašuma drošības aspektu un nodrošina ērtības, kas arvien vairāk saimnieku mudina savus īpašumus aprīkot ar mūsdienīgiem, ērtiem un drošiem vārtiem. Nereti, aprīkojot vārtus ar automātiku, tiek izvēlēti arī jauni vārti, tāpēc vairāk par to, kādi sētas vārti ir piemērotāki tieši jūsu īpašumam un kāpēc tos aprīkot ar vārtu automātiku, lasiet tālāk rakstā. 

Veramie vārti – klasisks un uzticams risinājums

Veramie vārti ir klasiska, eleganta un tradicionālāka izvēle, kas lieliski iederas plašākā īpašumā. Tā kā vārtu atvēršanai ir nepieciešams gana daudz brīvas vietas, šī ir laba izvēle lielākiem pagalmiem, kur vārtu atvēršana nesagādās liekas neērtības un neaizņems vienīgo brīvo īpašuma teritoriju. Veramo vārtu automātika ir lielisks ikdienas ērtību papildinājums, jo šādi vārti ātri atveras un aizveras, neliekot saimniekiem ilgi gaidīt. Turklāt, arī gadījumā, ja vārtu automātikai ir radušies kādi tehniski traucējumi vai īpašuma teritorijā uz laiku nav elektrības, veramos vārtus ir iespējams viegli un ērti atvērt arī manuāli.

Bīdāmie vārti – vietas taupīšanai vārtu priekšā

Bīdāmie vārti ir laba izvēle mazāka izmēra pagalmos, kur katrs kvadrātmetrs ir zelts vērts. Tiem nav nepieciešama vēršanās zona, kurai vienmēr jābūt brīvai, tāpēc šiem vārtiem labprāt priekšroku dod tieši nelielu pagalmu īpašnieki. Tāpat bīdāmie vārti ir gudra izvēle īpašumiem ar nelīdzenām un platām iebrauktuvēm, jo vārti ir novietoti augstāk virs zemes, kas būtiski samazina deformēšanās risku nelīdzenumu dēļ. Bīdāmie vārti, kas aprīkoti ar automātiku ir lielisks risinājums platākām iebrauktuvēm, jo piederīgām personām bez liekas piepūles ļauj iekļūt īpašuma teritorijā. Šie vārti veras nedaudz lēnāk, taču tie aizņem mazāk vietas, tādēļ lielāks brīvās vietas apjoms īpašuma teritorijā veiksmīgi atsver nedaudz lēnāko vēršanās ātrumu.

Vārtu automātikas priekšrocības

Sētas vārti, kas aprīkoti ar vārtu automātiku ir lielisks ieguldījums ikdienas ērtībām un īpašuma drošībai. Aprīkojot vārtus ar automātisko vēršanās sistēmu, jūs varēsiet baudīt priekšrocības, kas atvieglos un uzlabos ikdienas pārvietošanos, kā arī nodrošinās augstāku īpašuma drošības līmeni.

  • Uzlabota īpašuma un personiskā drošība

Viena no vārtu automātikas galvenajām priekšrocībām ir uzlabota īpašuma, kā arī personiskā drošība. Lai atvērtu vārtus nepieciešams izmantot saimnieka izvēlēto kontroles mehānismu, tāpēc piekļuve īpašuma teritorijai ir tikai piederošām personām. Vārtus iespējams kontrolēt, izmantojot PIN kodu, pulti, aplikāciju vai kādu citu risinājumu. Tas sniedz arī lielāku personisko drošību, jo, lai atvērtu sētas vārtus, nav nepieciešams izkāpt no automašīnas, to gluži vienkārši var izdarīt, izmantojot kādu no tālvadības mehānismiem.

  • Ērtāka vārtu atvēršana

Vārtu automātika sniedz iespēju tos atvērt un aizvērt daudz ērtāk. Izmantojot kādu no tālvadības mehānismiem, pat slikti laikapstākļi, pilnas rokas vai nakts melnums neradīs problēmas, jo vārtu atvēršana būs pavisam ērta un vienkārša.

  • Paaugstināta īpašuma vērtība

Sētas vārti ir īpašuma vizītkarte, tāpēc moderni un kvalitatīvi vārti to padara daudz pievilcīgāku un rada pozitīvu iespaidu par īpašumu un tā saimnieku. Kvalitatīvi īpašuma drošības elementi, tai skaitā vārti ar automātisko vēršanās sistēmu, ir tālredzīgs ieguldījums, kas padara īpašumu daudz vērīgāku.

“RIPO International” – augstas kvalitātes vārti un vārtu automātika

Augstas kvalitātes vārtus un vārtu automātiku ir iespējams iegādāties pie pašmāju ražotāja “RIPO International”. Uzņēmums ar 30 gadu pieredzi saviem klientiem piedāvā kvalitatīvas sētas un teritoriju, garāžu, industriālo vārtu konstrukcijas, kas izgatavotas no labākajiem izejmateriāliem. Tāpat produktu klāstā ir pieejamas vārtu automātikas sistēmas no starptautiski augsti atzītiem ražotājiem.

Vairāk par vārtiem un vārtu automātikām varat uzzināt mājaslapā ripointernational.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.