Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Šogad Jelgavā nozagtas 12 ceļa zīmes

Astoņu mēnešu laikā no pilsētas ielām nozagtas 12 ceļa zīmes un to balsti, turklāt katras zīmes un balsta atjaunošana izmaksā aptuveni 330 eiro, informē pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gobu ceļa mežā nozagtas ceļa zīmes Nr. 521 un Nr. 522 ar Jelgavas valstspilsētas nosaukumu; Šūmaņu ceļā nozagta ceļa zīme Nr.306 “Kravas automobiļiem braukt aizliegts”; Bauskas ielā pirms Staļģenes ielas nozagta ceļa zīme Nr.301 “Iebraukt aizliegts”; Bauskas ielā pirms jaunizbūvētā tilta nozagta ceļa zīme Nr.501 “Vienvirziena ceļš”. Pie Baložu kapličas nozagta ceļa zīme Nr.302 “Braukt aizliegts”; Pārslu stigā nozagtas zīmes par apdzīvotas vietas sākumu, apdzīvotas vietas beigām, un zīmes, kas informē par pilsētas nosaukumu (Nr. 519, 520, 521, 522). Pavisam nesen nozagtas divas zīmes Graudu ielā pirms Bauskas ielas – Nr.525 “Maksimālā ātruma ierobežojuma zona” un Nr.526 “Maksimālā ātruma ierobežojuma zonas beigas”

JVPI “Pilsētsaimniecība” Satiksmes organizācijas inženieris Kārlis Krūkliņš pieļauj, ka nozagto zīmju skaits varētu būt lielāks: “Veicot pilsētas ikdienas apsekošanu un saņemot informāciju no iedzīvotājiem, secināts, ka līdz šim brīdim pilsētas administratīvajā robežā ir nozagtas vismaz 12 ceļa zīmes ar ceļa zīmju stabiem. Ceļa zīmes tiek atjaunotas iespējami ātri, jo to trūkums iespaido ceļu satiksmes drošību. Lai noskaidrotu vainīgos, Iestāde sadarbosies ar Valsts policiju un Jelgavas pašvaldības policiju.”

Ja iedzīvotāji pamana, ka ir pazudušas zīmes, kur tās iepriekš ir bijušas, lūgums ziņot POIC 8787. Ja pamana aizdomīgas aktivitātes, par to ir jāziņo Jelgavas pašvaldības policijai pa tālr. 8550 vai Valsts policijai pa tālr.112.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.