Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Stabila vērtība – dabīgā akmens izstrādājumi

Ir vērtības, kas ir klasiskas un allaž pieprasītas. To varētu attiecināt arī uz dabīgo akmeni, kuru lieliski ir iespējams iekļaut un iedzīvināt gan interjerā, gan eksterjerā, ja vēlaties savā vidē radīt pārticīgu vizuālo tēlu.

Uzņēmums Pilsakmens nodarbojas ar dabīgā akmens apstrādi jau 25 gadus. Pilsakmens ir unikāls ar to, ka piedāvā plašāko dabīgā akmens noliktavu Baltijā, lai Jūs varētu realizēt un piedzīvot jebkuru savu ieceri.

Visbiežāk mūsu klienti izvēlas dabīgā akmens virsmas, kamīnus, grīdas, sienas un kāpnes. Bet mūsu darbinieki spēs atrast risinājumu un izpildījumu jebkurai klienta idejai.

Ja vēlaties interjerā vai eksterjerā iekļaut akmens izstrādājumus, mēs ieteiktu klātienes konsultāciju, lai varētu aplūkot visus piedāvātos paraugus un izrunāt detaļas par pasūtījumu, jo īsto akmens krāsu un toni, ir iespējams uztvert un saskatīt klātienē.

Protams, pilsakmens.lv piedāvā arī online noliktavu, kurā varat aplūkot mūsu piedāvājumu un veikt arī pasūtījumu. Piedāvāto dabīgo akmeņu apjoms ir ap 500 vienībām, kas paredz to, ka katrs no Jums varēs atrast to, kas mājvietu vai kādu citu telpu padarīs īpašu un pamanāmu.

Klāstā esošie akmeņi tiek eksportēti no dažādām pasaules vietām, piemēram, Itālijas, Indijas, Brazīlijas un Ķīnas. Visi pieejamie akmens veidi vienmēr ir tikai un vienīgi labākajā un augstākajā kvalitātē, kas lieliski iekļausies un iederēsies vietā, kur esat izvēlējušies tos izvietot.

Pilsakmens atrodas Salaspilī, Zemeņu ielā 13. Sazinieties ar mums pa tālruni 29934662, ja Jums ir radušies kādi jautājumi, lai tos precizētu un noskaidrotu visas atbildes. Strādājam katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 17.00, kā arī klientu ērtībai pēc individuālas vienošanās tikšanos varam sarunāt sestdienā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.