Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Svarīgākie aspekti logu izvēlē

Šobrīd ir pieejami dažādi logu veidi, izmēri un formas, dodot iespēju katram izvēlēties savām prasībām un vajadzībām atbilstošākos. Tas, kādi logi ir piemērotākie, atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, tā izmantošanas mērķa, Jūsu gaumes un budžeta. Ja ir pienācis laiks iegādāties jaunus logus, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kā izdarīt veiksmīgāko izvēli.

Logu materiāls

Viens no svarīgākajiem jautājumiem ir logu rāmju materiāla izvēle. Populārs risinājums mūsdienās ir PVC logi (http://logunams.lv/pvc-logi/ )- tie ir izturīgi, viegli kopjami un pieejami cenas ziņā. Piedāvājumā ir arī koka logi, kas patiks dabisku risinājumu cienītājiem, un alumīnija logi, kas izceļas ar augstu izturību un lakonisku dizainu.

Izvērtējot pieejamo materiālu īpašības, varēsiet pieņemt labāko lēmumu.

Cena

Būtisks aspekts, kas ietekmē izvēli, protams, ir to cena. Tā ir atkarīga no logu materiāla, ražotāja, tirgotāja un citiem faktoriem. Piemēram, plastmasas logi cenas ziņā ir lētāki nekā koka vai alumīnija logi.

Vērtējot izmaksas, ieteicams pievērst uzmanību tam, kas ietilpst piedāvājumā, lai saprastu, kurš ir izdevīgākais risinājums.

Kvalitāte un garantija

Ņemot vērā to, ka logi paredzēti kā ilgtermiņa risinājums, pievērsiet uzmanību arī to kvalitātei un garantijas laikam. Izvēlieties logus, kas labi kalpos daudzu gadu garumā. Kvalitāti apliecina arī ražotāja sniegtā garantija.

Citi svarīgi aspekti

Pirms logu izvēles izvērtējiet to apkopes prasības, vēlamo dizainu, Jūsu prasības attiecībā uz logu energoefektivitāti, trokšņu izolāciju un citiem aspektiem, kas var ietekmēt Jūsu lēmumu.

Ņemiet vērā, ka logu funkcionalitāti un kalpošanas laiku ietekmē arī logu montāža – to labāk uzticēt profesionāļiem.

Ja rodas kādi jautājumi labāko logu izvēlē, konsultējieties ar zinošiem speciālistiem, kuri ieteiks labākos risinājumus.

Logu Nams – labi logi Jūsu mājoklim

Meklējat labas kvalitātes logus savam mājoklim? Apskatiet uzņēmuma Logu Nams piedāvājumu un izvēlieties savām prasībām atbilstošu risinājumu. Izvēlei ne tikai pakešu logi, bet arī durvis, garāžu vārti un citi elementi Jūsu mājoklim.

Zinošie Logu Nams speciālisti konsultēs un ieteiks labākos risinājumus atbilstoši Jūsu vajadzībām un prasībām. Pieejama bezmaksas piegāde. Vairāk informācijas atradīsiet www.logunams.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.