Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

TOP 5 airsoft ieroči

Foto: gunsnlasers.lv

Laipni lūgti brīnišķīgajā airsofta pasaulē! Entuziastiem pati airsofta izklaide ir tikai daļa no visa piedzīvojuma. Tikpat svarīgs ir arī aprīkojums. Airsoft ieroči jeb replikas var būt viens no šī hobija vislielāko gandarījumu sniedzošajiem aspektiem. Airsoft ieroči ir jāpielāgo savām vajadzībām un jāoptimizē to darbība dažādiem spēles scenārijiem. Lasiet šo ceļvedi ar ieteikumiem, kas ir piemēroti gan tiem, kas airsoftu spēlē jau gadiem, gan tiem, kas tikai sāk interesēties par šo aktivitāti. Šajā rakstā minētie airsoft ieroči ir vieni no labākajiem pieejamajiem tirgū. Uzziniet plašāk!

Kā izvēlēties labākos airsoft ieročus?

Lai izvēlētos savu pirmo airsoft ieroci, pirms pirkšanas ir labi zināt dažus pamatus. Tirgū ir pieejami daudzi augstas kvalitātes airsoft ieroči, bet kurš no tiem ir piemērots tieši Jums, un kāds aprīkojums un piederumi Jums būs nepieciešami? Airsoft ieroči ir kvalitatīvas īstu šaujamieroču replikas, kas gan vizuāli, gan pēc svara un mehānisma ir ļoti pietuvinātas tiem. Lai gan tie nav īsti ieroči, tie var būt bīstami, ja ar tiem rīkojas nepareizi, tāpēc vienmēr jāņem vērā drošība.

Foto: unsplash.com

Izvēloties airsofta ieroci, ir vairāki kritēriji, kas jāņem vērā. Iepazīstieties ar daļu no tiem!

  • Reālisms. Airsoft ieročiem jābūt pēc iespējas reālistiskākiem. Vislabāk, ja tie ir precīzi modelēti pēc reāliem kaujas ieročiem. Svarīgi, lai šādi airsoft ieroči būtu licencētas replikas, kas nozīmē, ka airsoft ieroču ražotājs ir saņēmis licenci no oriģinālā ieroča ražotāja, tādējādi nebūs šaubu par kvalitāti.
  • Uzticamība un izturība. Labākie airsoft ieroči ir kvalitatīvi izgatavoti pat vissīkākajā detaļā. Regulāri veicot pamata apkopi, tie kalpos gadiem ilgi pat tad, ja airsofta izklaide Jums ir biežs notikums. Tā kā airsofta spēle ir populāra jebkurā gadalaikā, jo spēli var izbaudīt gan iekštelpās, gan ārā, ieročiem ir jābūt funkcionāliem gan karstumā, gan aukstumā.
  • Veiktspēja. Jauda, darbības rādiuss un precizitāte ir svarīgas īpašības, kas jāņem vērā, iegādājoties airsoft ieroci. Apsverot šo kritēriju, Jums ir jāņem vērā visbiežākais spēles stils un laukums, kurā spēlēsiet.
  • Zīmola kopiena un atbalsts. Vislabāk ir iegādāties airsofta ieroci no uzticama zīmola, kas ražo plaši pieejamus airsoft ieročus un aksesuārus. Tas nodrošina, ka būs airsoft spēlētāju kopiena, kas pārzina Jūsu airsoft ieroci un var palīdzēt atbildēt uz jautājumiem, kas saistīti ar tā darbību vai apkopi. Turklāt zīmoliem, kas airsoft ieročus ražo lielos daudzumos un regulāri izlaiž jaunus modeļus, būs ērti pieejamas rezerves daļas un papildu aksesuāri, ja Jums tādi būs nepieciešami.

Ņemot vērā airsoft ieroču, taktisko rīku un citu dažādu piederumu daudzveidību, ideāla airsoft ekipējuma atrašana ir jāpārdomā visai rūpīgi. Tas ir lēmums, ko nevajadzētu sasteigt, jo kopsumā viss aprīkojums var izmaksāt vairākus simtus vai pat tūkstošus eiro. Airsofta šaujamieročiem ir dažādi izmēri, formas, tilpumi un modeļi.  Ja vēlaties gūt izcilus panākumus spēles laukā, ir svarīgi izvēlēties savam spēles stilam piemērotu ieroci. Kā to izdarīt?

Publiskie airsofta pasākumi

Pirms iegādāties pašam savu aprīkojumu, ieteicams izmēģināt dažādas replikas un populārākos aksesuārus, gan arī aprunāties ar citiem spēlētājiem, lai uzzinātu viņu pieredzi un viedokli. To vislabāk izdarīt atvērtajās jeb publiskajās spēlēs, kurās satiekas gan pieredzējuši profesionāļi, gan iesācēji. Šādus pasākumus periodiski rīko aktīvās atpūtas parki “GUNSnLASERS”. Plašāku informāciju par piedāvājumu un atvērtajām spēlēm lasiet mājaslapā www.gunsnlasers.lv vai uzņēmuma Facebook lapā!

Lai Jūsu būtu informēts par aktualitātēm repliku pasaulē, lasiet tālāk rakstu un uzziniet pamata informāciju par populārākajiem repliku modeļiem!

G&G Combat Machine M4 Raider Airsoft AEG

G&G Combat Machine M4 Raider ir populāra izvēle iesācējiem, pateicoties tā uzticamībai un pieejamībai. Ierocis nav pilnībā izgatavots no metāla, bet gan no augstas kvalitātes polimēra. Tas sver gandrīz 2,6 kilogramus. Tas ir optimālais svars ierocim, kuru bieži izmanto uzbrukumos, tāpēc tam nav jābūt smagam.

Vieglais, bet stabilais polimēra korpuss ir ērti turams rokā, kad to nēsā spēles laikā. G&G Combat Machine M4 Raider Airsoft AEG ierocis ir aprīkots ar lielas ietilpības 450 patronu aptveri, kas ļauj spēlēt ilgāk bez nepieciešamības apstāties, lai pārlādētu ieroci. Ierocim ir arī regulējama sistēma, kas ļauj precīzi šaut no attāluma līdz pat 45 metriem. Combat Machine M4 Raider šauj ar ātrumu 330-350 FPS, tāpēc tas ir piemērots lielākajai daļai telpu un āra airsofta izklaides vietu.

CYMA AK-47 Airsoft AEG

CYMA AK-47 ir vēl viena populāra izvēle gan iesācējiem, gan pieredzējušiem spēlētājiem. Šis ierocis ir izgatavots no metāla, tāpēc tas ir izturīgs un izskatās reālistiski. Šim ierocim ir lielas ietilpības 600 patronu aptvere, kas nodrošina ilgstošu spēli. AK-47 šauj ar ātrumu 350-400 FPS, kas ir piemērots lielākajai daļai airsofta laukumu. Arī šie airsoft ieroči ir aprīkoti ar regulējamu hop-up sistēmu, kas ļauj precīzi šaut no attāluma. CYMA AK47 ir viena no visprecīzākajām un uzticamākajām airsofta šautenēm, kādas var iegādāties, ņemot vērā tās cenu.

Lancer Tactical LT-12B M4 Airsoft AEG šautene

Lancer Tactical LT-12B M4 ir budžetam draudzīgs risinājums, kas vienlaikus piedāvā izcilu veiktspēju. Tam ir polimēra korpuss, kas ir viegls un vienlaikus ērts, lai ar to būtu ērti manipulēt. Ieroča svars ir līdzsvarots un novietots tieši virs šaujamās rokas, tāpēc to ir viegli vadīt gan ar vienu, gan ar abām rokām. Tam ir lielas ietilpības 300 patronu aptvere, kas paredz ilgu spēles laiku. LT-12B M4 šauj ar ātrumu 350 FPS, kā arī šie airsoft ieroči ir paredzēti precīzai šaušanai no attāluma.

Umarex Elite Force 1911 Airsoft GBB CO2 gāzes pneimatiskā pistole

Umarex Elite Force 1911 ir uzticams un populārs ierocis iesācējiem. Šī ir viena no piemērotākajām pistolēm tirgū. Pistole ir izgatavota no metāla, kas tai piešķir reālistisku sajūtu un svaru. Tā ir aprīkots ar 14 patronu aptveri, kuru ir viegli pārlādēt. 1911 šauj ar ātrumu 345 FPS, kas nozīmē, ka to var izmantot lielākajā daļā iekštelpu un āra airsofta laukumu.

KWA ATP Auto Airsoft GBB gāzes pistoles

KWA ATP Auto ir daudzpusīgs ierocis iesācējiem. Pistolei ir polimēra korpuss, tāpēc tā ir viegla un ērti lietojama. Šie airsoft ieroči ir aprīkoti ar 23 patronu magazīnu, un tos ir viegli pārlādēt. Ar ATP Auto var šaut gan pusautomātiskā, gan automātiskā režīmā, kas ļauj izmantot dažādus šaušanas stilus atkarībā no situācijas. Pistole šauj ar ātrumu 320-350 FPS, tāpēc tā ir piemērota lielākajai daļai airsofta laukumu. Pistolei ir arī regulējama hop-up sistēma, kas ļauj precīzi šaut no attāluma līdz pat 30 metriem.

Kur iegādāties aprīkojumu?

Mūsdienās airsoft ieroču iegāde tiešsaistē ir ērta, un šim procesam ir daudz priekšrocību. Katrs airsoft Latvija veikals lielākoties piedāvā plašu produktu klāstu par zemākām cenām nekā tradicionālie mazumtirdzniecības veikali. Pirkt tiešsaistē ir daudz vienkāršāk nekā doties uz veikalu, jo nav nepieciešams gaidīt garās rindās, turklāt Jūs varat iepirkties 24/7 – tieši tad, kad ir ērti un laiks. Ja Jums ir nepieciešams jauns airsoft ierocis, vislabākā vieta, kur to atrast, ir “GUNSnLASERS” interneta veikals.

Foto: gunsnlasers.lv

“GUNSnLASERS” airsoft Latvija veikals piedāvā ne tikai airsoft ieročus, bet arī:

  • airsofta balonus,
  • ķiveres,
  • lukturīšus,
  • vestes,
  • somas un citus aksesuārus, lai padarītu šo aktivitāti vēl patīkamāku.

Veikalā Jūs atradīsiet preces, ko tajā pašā dienā var saņemt kādā no “GUNSnLASERS” fiziskajiem veikaliem. Tāpat mājaslapā varat arī izlasīt detalizētu aprakstu par katru preci, lai labāk iepazītos ar to. Ja prece konkrētajā brīdī nav pieejama nevienā no fiziskajiem veikaliem, to var iegādāties, izmantojot piegādes iespēju.

Meklējot ideālus ieročus, ir jāņem vērā daudzi faktori. Viens no faktoriem, ko ir vērts pieminēt, ir konkrētā ieroča kvalitāte. Ja iegādājaties ieročus no uzticama un cienījama veikala, tad Jums nav jāuztraucas par to izturību. Airsoft Latvija veikals “GUNSnLASERS” piedāvā plašu airsoft ieroču klāstu, tāpēc dodieties uz interneta veikalu www.gunsnlasers.lv un veiciet savu pasūtījumu jau tagad!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.