Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Trihologs zina ko vairāk, nekā tikai labu matu kosmētiku

Pavasaris latviešiem saistās ar neizsakāmu prieku, jo beidzot vairs nav jāvelk desmitkārtu apģērbs, kā arī apkures rēķini pakāpeniski samazinās. Cilvēki paliek smaidīgāki, runātīgāki un aktīvāki. Taču, lai cik ļoti saules dēļ neuzlabotos mūsu garastāvoklis, tas ne vienmēr atsver vitamīnu trūkumu organismā jeb hipovitaminozi, kas raksturīga tieši pārejas gadalaikos – rudenī, kad savairojušies vīrusi, un pavasarī, kad pēc ziemas esam pamatīgi zaudējuši uzkrātos enerģijas resursus.

Vitamīnu trūkuma dēļ pasliktinās sejas āda, kā arī mati kļūst nespodri, šķeļas, neaug vai pat krīt ārā. Pēc papildu vitamīnu uzņemšanas un veselīga, aktīva dzīvesveida ievērošanas veselībai būtu jāuzlabojas, taču ir reizes, kad nepalīdz pat tas. Ja matu struktūra un augšana neuzlabojas pat pēc iepriekš minētajiem norādījumiem, ir vērts apdomāt trihologa apmeklējumu. 

Trihologs pēc atsauksmēm no klientiem ievērojami spēj uzlabot skaistākās rotas – matu izskatu. Kura sieviete gan nevēlas, lai mati būtu tādi kā bērnībā, kad atlika tos vien izķemmēt un tie turējās veselīgā, sakoptā izskatā gandrīz visu dienu? Matu veselīgumu ir iespējams atgūt vien tad, ja zināmi iemesli, kāpēc to stāvoklis ir pasliktinājies. 

Pirmā vizīte
Pirmās vizītes laikā trihologs Tevi pamatīgi izprašņās par Tavu pagātni – gluži kā tāds psihoterapeits – tikai jautājumi būs koncentrēti vairāk uz Tavu un Tavu tuvinieku fizisko veselību, jo, kā zināms, mati ir diezgan precīzs kopējā veselības stāvokļa atspoguļojums. Ja mati pārāk bieži taukojas vai ir pārāk sausi, risinājumus var atrast diezgan ātri. Daudz ko var uzlabot ar uzturu, kā arī ar papildus vitamīnu uzņemšanu tieši galvas ādas uzlabošanai. 

Procedūras matu skaistumam
Tāpat skaistumkopšanas salons ‘’Nofrete’’ piedāvā arī 3 dažādas procedūras, kas iedarbosies ātri, pārliecinoši un, pats galvenais, ilgtermiņā:

  • Plazmoterapija – šajā terapijā izmanto paša pacienta asins plazmu, kura tiek bagātināta ar papildus trombocītu devu. Netiek pievienotas nekādas ķīmiskās vielas, tā ir absolūti dabīga procedūra, kas veicina galvas ādas labāku apasiņošanu, kas, savukārt, nodrošina matu reģenerāciju;
  • Karboksiterapija – absolūti kreatīva metode, kā uz noteiktu laiku apmānīt mūsu organismu. Lai uzlabotos matu augšana, to struktūra, galvas ādā tiek injecēta medicīniskā oglekļa dioksīda gāze. Tā kā tā ir gāze, no kuras cilvēks parasti tiecas atbrīvoties, to izelpojot, tad arī šīs metodes rezultātā organisms to atgrūž, piesaistot papildus skābekli galvas ādā. Ogļskābās gāzes pieplūduma rezultātā organismam šķiet, ka tas ir apdraudēts, tāpēc notiek apbrīnojama pretreakcija, piesaistot papildus skābekli. Tas, savukārt, uzlabo galvas ādas apasiņošanu, kā rezultātā uzlabojas vielmaiņa un visbeidzot – arī Jūsu matu stāvoklis un izskats!
  • Mezoterapija – īpaša vitamīnu kokteiļa ievadīšana galvas ādā ar mikroadatas palīdzību. Šī adata tiek ievietota īpašā pistolē, lai katrs dūriens būtu tikai kā viegls oda dzēliens. Šādu vitamīnu bumbu ievada arī sejas ādā, lai aizkavētu novecošanos un uzlabotu vispārējo izskatu.

Protams, ne vienmēr pietiek tikai ar vieglām procedūrām un vitamīnu kokteiļiem. Reizēm galvas ādā izveidojas infekcijas perēkļi, kuru rezultātā mati var neaugt vispār. Šādos gadījumos var palīdzēt tikai precīza izmeklēšana un trihologa izrakstīti medikamenti. Mūsdienās var izārstēt teju jebko! Apmeklē skaistumkopšanas salonu Nofrete, E.Melngaiļa ielā 5, raksti: nofrete@nofrete.lv vai zvani: 26827243.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.