Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tulkot24 – Profesionāli tulkošanas pakalpojumi

Vai atceraties, kad pēdējo reizi izmantojāt vārdnīcu, lai pārtulkotu kādu vārdu? Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju ikdienā lieto internetā pieejamos tulkotājus, nevis vārdnīcas. Tajā pašā laikā ir situācijās, kad jātulko dokumenti, juridiskie vai medicīniskie teksti un ir jānodrošina 100% tulkojuma precizitāte. Automātiskais tulkotājs te nepalīdzēs un būs jāizmanto profesionāli tulkošanas pakalpojumi.

Rīgā bāzētais tulkošanas birojs Tulkot24 nodrošina visdažādāko dokumentu, tekstu, mājaslapu, programmatūras, tehniskās dokumentācijas, kā arī audio un video tulkošanu, koriģēšanu un transkripciju. Tiek nodrošināta arī iespēja apliecināt tulkojumu ar zvērināta notāra parakstu.

Notariāls apliecinājums ir vajadzīgs gandrīz vienmēr, kad dokumentu (izziņas, apliecības, izglītības dokumenti, apostille, mantisko stāvokli apliecinoši dokumenti) ir jāiesniedz izskatīšanai ārzemēs. Tā kā ar notāriem sadarbojamies regulāri, tad varam nodrošināt tulkojumu apstiprināšanu maksimāli īsā termiņā.

Mūsu priekšrocības

Tulkot24 izceļas ar augstu precizitāti, ātrumu un individuālu attieksmi pret katru klientu. Mūsu komandā strādā tikai profesionāli tulki ar ilgstošu pieredzi. Katra tulkojuma kvalitāte tiek pārbaudīta, lai nodrošinātu, ka darbs ir izpildīts godam.

2024. gadā tulkošanas pakalpojumi pieejami vairāk kā 100 valodas, kas ļauj mums iztulkot tekstus vai dokumentus jebkurā no pasaules populārākajām valodām. Ilgstošās darbības rezultātā esam izveidojuši plašu ekspertu komandu un spējam izpildīt apjomīgus pasūtījumus salīdzinoši ļoti īsā termiņā.

Neatkarīgi no teksta, dokumenta, audio un video faila veida un satura nodrošinām ikkatra pasūtījuma konfidencialitātei. Mūsu stingrais kvalitātes kontroles process aizsargā klientu privāto un komerciālo informāciju augstā līmenī. Sadarbojoties ar mums, varat būt droši, ka jūsu dati būs drošībā un nebūs pieejami trešajām pusēm.

Kādas ir tulkošanas cenas

Dokumentu tulkošanā un komercdarbībā ir svarīgs katrs vārds un burts. Ir jāievēro precīza terminoloģija un jānodrošina, ka tulkojums atbilst oriģinālam pilnībā. Katra kļūda šeit var izmaksāt ļoti dārgi.

Cik maksā tulkošana? Cenu ietekmē:

  • tulkojuma veids (dokuments, mutiskais, ar/bez notāra apliecinājuma),
  • sarežģītība (vienkāršs teksts vai ar specifiskiem nozares terminiem),
  • apjoms,
  • izpildes termiņš,
  • svešvaloda (valoda uz, kuru teksts vai audio fails ir jātulko).

Rakstisko tulkojumu cenas sākas no 8 EUR/lpp. Notariāli apstiprināti tulkojumi izmaksā no 30 EUR par vienu dokumentu. Salīdzinoši lētāka ir tekstu koriģēšana jeb rediģēšana. Pieņemot, ka mums iesniegtais teksts ir pieņemamā kvalitātē, rediģēšanas izmaksas sākas no 5 EUR/lpp.

Precīzāku prognozi varat saņemt, sazinoties ar Tulkot24 speciālistiem, rakstot mums e-pastu vai vienkārši piezvanot. Savas darbības laikā tulkošanas birojs ir sadarbojies ar tūkstošiem klientu. Noteikti spēsim iztulkot arī Jūsu pasūtījumu.

Steidzīgajiem klientiem piedāvājam tulkojumus vienas dienas laikā, taču drošības pēc iesakām paredzēt tulkošanai vairāk laiku. Brīžos, kad pasūtījumu apjoms ir liels, tulki var nespēt fiziski nodrošināt ātru tulkošanu, bet upurēt kvalitāti ātruma dēļ mēs neesam gatavi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.