Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Universālais e-veikals Officeday

Interneta veikals Officeday rūpējas par katru, kurš savā ikdienā gan strādā, gan atpūšas. Ar to arī ir unikāls šis e- veikals, jo vienkopus var atrast visu, kas nepieciešams gan darbam ofisā, gan darbam no mājām, kā arī brīžiem, kad ir jāatvelk elpa no garas darba dienas vai jāpaņem pusdienlaika pauze. Vienmēr paturiet prātā, cik svarīgi ir ne tikai strādāt ar pilnvērtīgu atdevi, bet tieši tā arī atpūsties.

Neviens darbs ne birojā, ne no mājām nav iedomājams bez kvalitatīva biroja papīra, kas patiesībā ir visu darbu pamats. Lai rakstītu, printētu vai veiktu kādas citas darbības, kas atbilst Jūsu amata specifikai.

Visdažādāko ražotāju, kvalitatīvu biroja papīru var iegādāties interneta veikalā Officeday, par ļoti izdevīgām un demokrātiskām cenām. Piemēram, Navigator, Discovery, Rey Superior, kā arī rasēšanas un dizaina papīru. Ja meklējat papīru dažādām vajadzībām, tad tieši Officeday ir īstā vieta, kur to iegādāties.

Darbam vienmēr ir jābūt līdzsvarā ar atpūtu un brīvajiem brīžiem. Ļoti iespējams, ka šādos brīžos Jums patīk malkot gardu un aromātisku kafiju. Tad Officeday Jūs varat iegādāties ne tikai jau minēto papīru darbam, bet arī kafiju un UHT pienu atelpas brīžiem.

UHT piens ilgāk saglabājas svaigs, līdz ar to ir ērti uzglabāt darba vietā, lai ikdienu baudītu savu iecienītāko kafiju. Kafijas pupiņas, maltu vai šķīstošu kafiju varat iegādāties no ražotājiem, kurus iecienījuši daudzi cilvēki, piemēram, Paulig, Jacobs, Lofbergs, Lavazza, kā arī citiem.

Lai ietaupītu laiku un citus resursus, iepērcieties e- veikalā Officeday, jo tā vienlaikus var ietaupīt arī līdzekļus, kurus varēsiet novirzīt kādam ilgi lolotam pirkumam. Atrodiet preces, kuras vēlaties pirkt, pievienojiet grozam un veiciet apmaksu, lai pēc iespējas ātrāk saņemtu preces.

Šķidrie veļas mazgāšanas līdzekļi

Interneta veikals Officeday piedāvā ne tikai dažādas preces darbam birojā vai no mājām, bet arī preces, kas var būt nepieciešamas mājas solim.

Piemēram, plašā klāstā atradīsiet šķidros veļas mazgāšanas līdzekļus no tādiem ražotājiem, kā  Ariel, Seal, Multicolor.

Ja vēlaties, lai drēbes maksimāli ilgi saglabātu kvalitāti un krāsu, tās ir jāmazgā ne vien ar kvalitatīviem mazgāšanas līdzekļiem, bet arī atbilstošā mazgāšanas režīmā un temperatūrā, kas parasti ir norādīta uz apģērba.

Kā arī pievērst uzmanību vai mazgāšanas līdzeklis ir paredzēts, piemēram, krāsainām drēbēm, melnām vai baltām. Šķidros veļas mazgāšanas līdzekļus ir ļoti ērti dozēt, kā arī tie pietiks ļoti daudzām mazgāšanas reizēm.

Traipu tīrīšanas un balināšanas līdzekļi

Ļoti iespējams, ka esat saskārušies ar tādām situācijām, kad negaidot tiek sasmērēts apģērbs. Piemēram, vīna vai zāles traips. Nav jāsatraucas par to, ka sasmērētais apģērbs būtu jāmet ārā, jo ir pieejami lieliski un droši traipu tīrīšanas un balināšanas līdzekļi, kas palīdzēs atbrīvoties no jebkāda veida traipa. Katram no šiem līdzekļiem var būt atšķirīga lietošanas instrukcija, tādēļ noteikti pirms to lietojas uz konkrētā apģērba, iepazīstieties ar šo informāciju. Interneta veikals Officeday piedāvā iegādāties traipu tīrīšanas un balināšanas līdzekļus, no visiem zināmiem ražotājiem, piemēram, ACE, Vanish un Liilia Color, kas glābs Jūsu apģērbu, lai tas varētu Jums ilgi vēl kalpot un priecēt Jūs.

Veļas mīkstinātāji

Ir patīkami uzvlikt apģērbu, kurš ir ne tikai tīrs un smaržīgs, bet arī mīksts un “draudzīgs” Jūsu ādai. Tieši tādēļ katrā mazgāšanas reizē ir ieteicams lietot veļas mīkstinātāju, lai arī Jūs mazgātu apģērbu vai gultas veļu. Pieprasīti un pasaulē atzīti veļas mīkstinātāji ir Lenor un Multicolor, kurus var iegādāties interneta veikalā Officeday, dažādos tilpumos, lai katrs varētu izraudzīties savām vajadzībām piemērotāko. Ne tikai veļas mīkstinātāja tilpuma izvēle ir Jūsu rokās, bet arī aromāta, jo aromāti ir pieejami ļoti plašā klāstā. Lai Jūsu drēbes būtu ne vien patīkami mīkstas, bet smaržotu pēc Jums tīkama aromāta, kurš visnotaļ būs noturīgs krietni vēl pēc drēbju mazgāšanas.

Trauku mazgāšanas līdzekļi

Rūpējoties par tīrību mājās ir jāpadomā par dažādiem tīrīšanas līdzekļiem. Primāri katrā mājā noteikti ir trauku mazgāšanas līdzekļi, kas tiek lietoti katru dienu. Labam trauku mazgāšanas līdzeklim ir jāputo un jāspēj lielu daudzumu trauku nomazgāt ar nelielu līdzekļa pilienu. Ja meklējat šādus trauku mazgājamos līdzekļus, tad ieskatieties interneta veikalā Officeday, kas piedāvā trauku mazgāšanas līdzekļus no tādiem pasaulē zināmiem ražotājiem, kā Fairy un Pur, kā arī vietējo produkciju no firmas Seal. Pēdējā laikā daudzi ir iecienījuši dažādus tīrīšanas līdzekļus no firmas  Tri – bio. Iegādājieties trauku mazgāšanas līdzekļus e – veikalā Officeday , lai Jūsu trauki allaž būtu mirdzoši, spodri un patiešām tīri.

Mazgāšanas līdzekļi trauku mazgājamajām mašīnām

Katram no mums ir ikdienas grafiks un veicamie darbi, bet bieži vien daudziem dienā pietrūkst vēl vienas stundas, lai visu iecerēto paspētu. Mūsdienu tehnoloģiju attīstība sniedz iespēju ietaupīt laiku uz dažādiem mājas darbiem, lai šo laiku varētu veltīt citām nodarbēm. Piemēram, ne velti daudzi dod priekšroku trauku mazgājamajai mašīnai, jo nav nekāds noslēpums, ka trauki ir jāmazgā katru dienu. Trauku mašīna – tas ir lieliski, bet, lai tā sniegtu maksimālo atdevi, ir nepieciešami piemēroti mazgāšanas līdzekļi trauku mazgājamajai mašīnai. Interneta veikalā Officeday ir iespējams iegādāties gan Fairy kapsulas, gan Finish tableles,  kā arī citu ražotāju mazgāšanas līdzekļus trauku mašīnām, kas Jums šķiet ērtāk un piemērotāk.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.