Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vai higiēnas serviss ir finansiāli izdevīgs? Jā!

Foto: Elis.com

Pilnībā novērst mikrobu klātbūtni labierīcībās – vai tas ir iespējams? Piekritīsiet, ka to izdarīt ir grūti, taču higiēnas līmenim tualetes telpās jābūt iespējami augstam. Kvalitatīvs un higiēnisks tualetes aprīkojums, tāpat kā tīrība un kārtība labierīcību telpā, ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, kas veido darbinieku, klientu un apmeklētāju priekštatu par šo uzņēmumu. Kā uzturēt labierīcību telpas tīras un kārtīgas, kā šo sarežģīto ikdienas uzdevumu padarīt vienkāršāku un ekonomiskāku un kā paaugstināt higiēnas līmeni labierīcības? Kas ir higiēnas serviss un kā to efektīvi izmantot? Par to visu lasiet šī raksta turpinājumā!

Kādiem uzņēmumiem higiēnas serviss ir izdevīgs?

Higiēnas serviss ir aktuāls pilnīgi visiem – gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem, kas strādā ēdināšanas, medicīnas un sociālās aprūpes, klientu apkalpošanas, kultūras un izglītības, tirdzniecības un jebkurā citā jomā. Arī nelielā birojā tualetes aprīkojums ietekmē kopējās ikdienas gaitas un noskaņojumu. 

Kādi ir pieprasītākie higiēnas aprīkojuma produkti? 

Foto: Elis.com

Pieprasījuma topa augšgalā ir roku higiēnas produkti.

  • Putu ziepes un to dozatori. Ir pierādīts, ka putu ziepes ir daudz ekonomiskākas par parastām ziepēm. Piemēram, “Elis” putu ziepju dozators vienā reizē izspiež tieši tik daudz putu, cik nepieciešams rūpīgai roku nomazgāšanai. 
  • Roku dezinfekcijas līdzekļi un to statīvi ir kļuvuši ļoti pieprasīti. Darbinieki, apmeklētāji un klienti bieži izvēlas iespēju dezinficēt rokas arī darba vidē. 
  • Papīra dvieļu turētāji ar sensoru Mūsdienās šī ierīce tiek izmantota gan lielos, gan mazos uzņēmumos. Tā ir daudz drošāka, ekonomiskāka un higiēniskāka par dvieļiem vai salvetēm.

Aktuāla nianse, kas kļuvusi ļoti pieprasīta pēdējo gadu laikā, ir bezkontakta ierīces – bezkontakta ziepju dozatori, automātiskie dvieļu turētāji un cits higiēnas aprīkojums. Tāpēc, meklējot higiēnas preču servisu, noteikti jāpievērš uzmanība tam, vai piedāvājumā ir mūsdienīgs bezkontakta higiēnas preču klāsts. Vēl viena tendence – arvien vairāk uzņēmumu izmanto iespēju higiēnas preces nomāt, nevis pirkt. Turpmāk rakstā uzziniet, kāpēc noma ir izdevīgāka nekā produktu iegāde.

Kā aprīkojuma noma var būt izdevīga un ko tā ietver?

Atbilde ir ļoti vienkārša – rūpes par labierīcību higiēnu ir sarežģīts un laikietilpīgs darbs. Tā veikšanā jāiegulda daudz enerģijas, turklāt iegādātais aprīkojums – ziepju dozatori, gaisa atsvaidzinātāji, tualetes priekšmeti u.c. – ir jātīra, tiem jābūt funkcionējošiem, kā arī tie regulāri jāpapildina. Higiēnas serviss un higiēnas aprīkojuma noma lielāko daļu no šiem jautājumiem atrisina viena līguma ietvaros. Uzņēmuma darbiniekiem nav jāseko līdzi higiēnas preču patēriņam un jāatceras, kad pasūtīt putu ziepes vai gaisa atsvaidzinātāju, jo preču piegāde, neveidojot liekus uzkrājumus, tiek nodrošināta servisa ietvaros atbilstoši abpusēji saskaņotam grafikam. Daudzi kā izdevīgu risinājumu novērtē arī to, ka nav jāiegulda nauda šo preču iegādē un nav jārisina to utilizācijas jautājums.

Parasti higiēnas aprīkojuma noma ietver:

  • Bezmaksas konsultāciju par uzņēmumam nepieciešamajām precēm – to veidu,  krāsu un daudzumu. Piemēram, “Elis” sniedz iespēju nomāt 11 dažādas higiēnas preces labierīcībām un citām telpām. Kolekcijas pieejamas 8 dažādos toņos;\
  • Higiēnas preču piegādi, servisu un/ uzpildi pilna servisa turētājiem. “Elis” klāstā piedāvātais aprīkojums ir mūsdienīgs, drošs un ar augstu higiēnas pakāpi, kas tiek nodrošināta arī pateicoties sudraba jonu pārklājumam. Ierīces veidotas no triecienizturīgas ABS plastmasas, tās ir piemērotas arī labierīcībām ar lielu cilvēku plūsmu;
  • Higiēnas preču uzpildi saskaņā ar savstarpēji saskaņotu grafiku.

Jomas profesionāļi higiēnas aprīkojuma jomā – “Elis”

Foto: Elis.com

Ja vēlaties, lai higiēnas serviss būtu pilnvērtīgs, profesionāls un ekonomisks,  sazinieties ar uzņēmumu “Elis” un palūdziet piedāvājumu jau šodien. Vairāk kā simt gadu darbības pieredze visā pasaulē nodrošina to, ka deviņi no desmit “Elis” klientiem iesaka šo servisu saviem draugiem un paziņām.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.