Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vai Latvijā ir nopērkami mazlietoti BMW, kas tiešām kalpos ilgi?

Lietotu automašīnu tirgū vieni no pieprasītākajiem ir mazlietoti BMW. Tas tāpēc, ka šīs automašīnas jau gadu desmitiem ir sevi pierādījušas ar kvalitāti un jaudu. Autoselect.lv piedāvājumā šādi mazlietoti auto ar garantiju pieejami plašā sortimentā.

Kāpēc izvēlēties mazlietotu BMW?

Mazlietotu auto tirdzniecība nodrošina plašas iespējas. BMW automašīnas tiek ražotas plašā izvēlē, dažādām gaumēm un vajadzībām – gan salīdzinoši pieejamas un ekonomiskas mašīnas, gan džipi un sporta auto, uz kuriem ikviens vēlēsies atskatīties. Šo automašīnu ražošanā arvien tiek pielietotas jaunākās tehnoloģijas un modernākie risinājumi, nodrošinot gan ērtības lietotājiem, gan lieliskus tehniskos parametrus.

Kā papildus priekšrocība jāmin arī pieejamās rezerves daļas. Šīs markas automašīnas Latvijā ir ļoti populāras, līdz ar to arī rezerves daļas pieejamas praktiski jebkurā servisā, kā arī automehāniķiem ir pietiekami plaša pieredze, lai spētu risināt pat šķietami sarežģītas problēmas.

Īsumā par BMW tipiem.

Katras sērijas automašīnām ir savas priekšrocības. Lai labāk saprastu, kuri mazlietoti BMW vislabāk atbilst konkrētām vajadzībām, piedāvājam nelielu ieskatu.

1.sērija raksturīga ar izmēru ziņā nelielām automašīnām, līdz ar to tās vairāk piemērotas pilsētu iedzīvotājiem. Tām ir nelieli gabarīti, tāpēc noparkošanās nebūs problēma arī šaurās vietās. Viens no populārākajiem šīs sērijas modeļiem ir BMW 118 hečbeks.

3.sēriju var uzskatīt par vidusceļu tiem, kam svarīga cenas un kvalitātes attiecība. Populārākie modeļi šajā sērijā ir BMW 320, BMW 318, BMW 330, BMW 316 un BMW 325. Piedāvājumā atrodami gan universāļi, gan sedani, gan kupejas.

Nākamais solis augšup ir BMW 5. sērija, kurā ierindotas automašīnas ar bagātīgāku aprīkojumu, plašāku salonu un līdz ar to arī augstāku komforta līmeni. Protams, atkarībā no izvēlētā modeļa, tehniskie parametri nedaudz atšķirsies. Iecienītākās ir BMW 530, BMW 525, BMW 520, BMW 523 un BMW 535.

7.sērija būs piemērota šoferiem ar augstām prasībām – neapstrīdama kvalitāte ikvienā detaļā – gan salona interjerā, gan braukšanas ērtumā. Populārākie modeļi šajā sērijā – BMW 730 un BMW 740.

X sērija jeb džipi ir automašīnas, kuras, šķiet nevienu nespēj atstāt vienaldzīgu. Noteikti uz ielas ir pamanīti BMW X5 un X6 modeļi, kuros elegance apvienota ar iespaidīgu tehnisko jaudu.

Kur pirkt mazlietotu auto?

Auto iegāde lielākoties ir ieguldījums, kādu neveicam pārāk bieži, tāpēc jāizvēlas iespējami labākais cenas un kvalitātes risinājums, kas atbilst konkrētā cilvēka vēlmēm un vajadzībām.

Ir vērts ielūkoties Autoselect.lv piedāvājumā, jo tajā atrodams plašs modeļu klāsts. Visas automašīnas pirms nonākšanas tirdzniecībā tiek rūpīgi pārbaudītas servisā, lai pārliecinātos, ka tās tuvākajā laikā pēc iegādes labi kalpos un tām neradīsies tehniski sarežģījumi.

Protams, pirms auto iegādes vēlams veikt testa braucienu, iekāpt automašīnā, lai sajustu, kurš no modeļiem šķiet pieņemamākais. Autoselect.lv komanda palīdzēs ar konsultācijām un ieteikumiem, lai atvieglotu izvēles izdarīšanu. Auto tirdzniecība notiek gan internetā, gan arī auto placī, kur aplūkojamas ap 150 automašīnas un kas atrodas Rīgā, Granīta ielā 2, uz vietas nokārtojams arī mazlietotu auto līzings. Savukārt steidzīgajiem visus ar automašīnas iegādi saistītos jautājumus un formalitātes tiek piedāvāts nokārtot online vidū. Klātienē atliks vien ierasties pēc automašīnas.

Uzņēmuma speciālisti palīdzēs ne tikai gadījumos, ja nepieciešams iegādāties jaunu auto. Te iespējams saņemt arī atbalstu, ja nepieciešams pārdot esošo auto. Speciālisti sagatavos fotogrāfijas, sludinājuma tekstu un tiksies ar potenciālajiem pircējiem, tādējādi maksimāli vienkāršojot automašīnas pārdošanu īpašniekam.

BMW ir automašīnu ražotājs, kas vienmēr centies apvienot jaunākās tehnoloģijas, vadītāja ērtības un braukšanas baudu, ko sniedz motora kapacitāte. Tieši šīs īpašības arī sniedz atbildi uz jautājumu – kāpēc tik daudzi autovadītāji izvēlas BMW!

Lietoti BMW noteikti ir labs risinājums, ja meklējat kvalitatīvu auto ar augstu komforta līmeni.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.