Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vai man ir vajadzīga mājas lapas optimizācija Google?

Mājaslapas optimizācija ir tīmekļa vietnes pielāgošana interneta meklētājprogrammu vajadzībām. Latvijas gadījumā runa ir par Google.com meklētāju, jo līdzīgi kā citur pasaulē arī pie  mums tieši Google ir vispopulārākais interneta meklētājs. Sasniedzot labākas pozīcijas šeit, rodas iespēja palielināt mājaslapas apmeklētāju skaitu un kvalitāti. Uzņēmumiem tas paver iespējas iegūt jaunus klientus un nopelnīt vairāk.

Latvijā uzņēmumiem jaunu klientu piesaistē mājaslapas optimizācijā palīdz SEO pakalpojumiun atbalsts. SEO audits, atslēgvārdu analīze, stratēģija, konsultācijas, iekšējā vai ārējā SEO optimizācija – pakalpojumu klāsts ir gana plašs.

Kādēļ izmantot SEO.lv pakalpojumus

Iemesli, kādēļ savai mājaslapai veikt uzlabojumus, lai tā labāk rankotos (sasniegtu labākas pozīcijas) ir dažādi:

  1. Atdeve. Pētījumi liecina, ka SEO daudzos gadījumos ir izdevīgākais no marketinga kanāliem. Tas sevišķi raksturīgs nišām, kur interneta lietotāji izmanto Google kā savu primāro informācijas iegūšanas un produktu meklēšanas kanālu.
  2. Palielinās mājas lapas apmeklējums. Tīmekļa vietnes popularitāte pati par sevi nav pašmērķis, taču ir ļoti noderīga. Optimizējot savu vietni attiecīgajiem atslēgvārdiem, uzņēmumi var piesaistīt potenciālos klientus, kuri meklē tieši jūsu produktus vai pakalpojumus.
  3. Pieaug zīmola atpazīstamība. Augstas pozīcijas Google meklētājā nodrošina lielāku atpazīstamību un palielina jūsu satura redzamību. Šī ir noderīga priekšrocība pār konkurentiem, kas neiegulda resursus SEO optimizācijā.
  4. Piesaistiet vietējos vai ārzemju klientus. Latvijas tirgus nav liels. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties piesaistīt klientus Latvijā vai ārzemēs, mājas lapas optimizācija var atvērt jaunu pasauli. SEO pakalpojumu izmantošana ir īpaši noderīga, ja konkurenti tos nelieto vai gluži pretēji izmanto un jūs esat atpalikuši.
  5. Ilgtermiņa ieguvums. Google Ads, Facebook vai Intagram reklāmas, baneri portālos vai reklāmas radio, presē un TV var būt noderīgas, taču to efekts ir īslaicīgs. Tiklīdz reklāmas kampaņa beidzas, klientu skaits automātiski sarūk. SEO.lv pakalpojumi tos pareizi izmantojot var nodrošināt pozitīvu atdevi vairākus mēnešus un pat gadus pēc sadarbības beigām. Lai tas izdotos ir jāieliek stabils pamats mājas lapas attīstībā un mēs to palīdzam paveikt maksimāli ātri un izdevīgi.  
  6. Biznesa priekšrocības. Tīmekļa vietnes pielāgošana Google vajadzībām nodrošina iespējas mazajiem uzņēmumiem ar salīdzinoši nelielām izmaksām iegūt atpazīstamību un piesaistīt klientus.

Kurām mājaslapām ir piemērota Google optimizācija?

Mēs nezinām kāda ir jūsu mājaslapa, taču ar samērā augstu varbūtību varam apgalvot, ka tai var veikt uzlabojumus. Pēc to realizācijas tīmekļa vietne spēs labāk pildīt tai uzticētos uzdevumus – iepazīstināt ar jūsu precēm un pakalpojumiem un tos arī veiksmīgāk pārdot.

Populārākie mājas lapu veidi, kuriem var palīdzēt meklētājoptimizācija:

  1. Interneta veikali (kvalitatīvi SEO pakalpojumi var ļaut e-veikaliem gūt ievērojamu peļņu).
  2. Pakalpojumu sniedzēji (skaistumkopšanas saloni, bankas, zobārsti, autoservisi, grāmatveži, tulki u.c.)
  3. Ziņu portāli un informatīvās vietnes (Mājas lapām, kuru ienākumi ir atkarīgi no apmeklētāju skaita var izmantot seo optimizācijas pakalpojumus, lai piesaistītu vairāk interneta lietotājus.)

Vēlaties uzzināt vairāk, apmeklējiet Seo.lv mājaslapu un sāciet ceļu pretī izaugsmei.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.