Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Veco logu nomaiņa: Kā izvēlēties jaunus?

Veco logu nomaiņa pret jauniem ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā nodrošināt lielāku komfortu iekštelpās, vienlaikus arī ietaupot naudas līdzekļus ilgtermiņā. Tomēr, apskatot logu klāstu, var gadīties apjukt: Koka, alumīnija, PVC logi…

Kuram variantam dot priekšroku? Kam vēl pievērst uzmanību, izvēloties piemērotāko risinājumu? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Logu veids

Pirmais jautājums, uz ko jāatbild – kāda veida logiem dot priekšroku. Katram no variantiem ir sava specifika, kas jāizvērtē pirms logu izvēles.

Plastmasas logi

PVC logi ir populārākais risinājums mūsdienās. Logu rāmji pieejami ne tikai klasiski baltās, bet arī citās krāsās, arī dizaina iespējas ir salīdzinoši daudzveidīgas, ļaujot tos pieskaņot dažādām ēkām un vajadzībām.

Plastmasas logi iedalāmi trīs klasēs:

  • Ekonomiskais variants – vairāk piemērots ēkām, kur nav īpaši jādomā par paaugstinātu siltumizolāciju, piemēram, dārza mājās;
  • Uzlabotais variants – standarta izvēle daudzdzīvokļu mājās un vidusmēra privātmājās. Ja ir vēlme īpaši taupīt siltumu vai apkures rēķins tieši atkarīgs no patēriņa, labs risinājums ir divstiklu logi ar silto termorāmīti vai pat trīsstiklu logi;
  • Energoefektīvais variants ir piemērots ēkās ar paaugstinātām siltumizolācijas prasībām. Tas ļauj ietaupīt apkures izmaksas, kā arī būtiski palielina komforta līmeni.

Izvērtējot savas vēlmes un vajadzības, plašajā klāstā noteikti atradīsiet atbilstošāko.

Koka logi

Klasiska izvēle, kas ēkai piešķir mājīgumu, ir koka logi. Mūsdienās koka logu rāmji tiek apstrādāti ar īpašiem aizsardzības līdzekļiem, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Jārēķinās ar to, ka koka logi ir dārgāki nekā, piemēram, PVC logi.

Alumīnija logi

Trešais variants – alumīnija logi – ir īpaši izturīgi pret vides kaitīgo ietekmi, tādēļ būs labs ilgtermiņa ieguldījums. Plašās krāsu izvēles dēļ piestāvēs dažādiem interjeriem.

Pateicoties tam, ka no alumīnija iespējams izgatavot arī lielas logu rāmju konstrukcijas, šī ir populāra izvēle ēkās ar plašiem logiem.

Ja ir vajadzīgi kvalitatīvi logi, ieskatieties uzņēmuma “Labo logu aģentūra” piedāvājumā, kur noteikti atradīsiet savām vajadzībām vispiemērotāko risinājumu. Visiem logiem tiek nodrošināta 5 gadu garantija, pieejamas zinošu speciālistu konsultācijas, kā arī logu montāža. Plašāku informāciju atradīsiet www.labologuagentura.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.