Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Venden” aicina iedzīvotājus balsot, kurā pilsētā veikt apzaļumošanu 2023. gadā – Jelgavā, Liepājā vai Ventspilī

Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotājs “Venden” turpina rūpēties par dabu, stādot kokus dažādās Latvijas pilsētās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī 2023. gadā “Venden” turpinās akciju, apzaļumojot pilsētas, kurās atrodas “Venden” filiāles, tāpēc jau tagad uzņēmums aicina iedzīvotājus aktīvi iesaistīties un balsot, lai noteiktu kurā no pilsētām – Liepājā, Jelgavā vai Ventspilī – nākamā gada vasarā “Venden” papildinās zaļo zonu.

Lai piedalītos balsošanā, nepieciešams apmeklēt šo lapu: https://www.venden.lv/koki/.

Balsošana norisināsies līdz 15. septembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmo reizi “Venden” koku stādīšanas akcija notika Rīgā 2020. gadā, kad tika papildināts Ēbelmuižas parks Ziepniekkalnā ar 15 dendroloģiski retiem kokiem.

2021. gadā tiešsaistes balsojumā tika izvēlēta Daugavpils, kur Esplanādes parks tika apzaļumots ar desmit īpaši izmeklētiem un krāšņiem kokiem.

Savukārt 2022. gada augustā Cēsīs tika iestādītas 12 Holandes liepas, papildinot jau esošos Cēsu pilsētas apstādījumus, no kurām septiņi kociņi turpmāk augs Gaujas Nacionālā parka teritorijā gar “Venden” veselības taku, kas ir daļa no Cīrulīšu dabas takām gar Gauju, bet piecas liepas iestādītas Cīrulīšu ielā netālu no “Venden” ražotnes, informē uzņēmums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Rūpes par Latvijas dabu ir viena no uzņēmuma prioritātēm un arī ikdienas darbā “Venden” pēc iespējas cenšas samazināt dabas resursu patēriņu, piemēram, ieviešot digitālu rēķinu sistēmu, uzlabojot pudeļu formu un korķus, kur mēs ievērojami samazinām plastmasas izmantošanu. Tāpat, rūpējoties par apkārtējo vidi, uzņēmums ik gadu nodod pārstrādei ap 40 tonnām plastmasas. Par uzņēmuma zaļo domāšanu liecina arī saņemtais apbalvojums 2021. gadā, kad Baltijas mīlētāko zīmolu topa kategorijā “Latvijas zaļākais zīmols” “Venden” ierindojas trešajā vietā,” saka “Venden” izpilddirektors Aldis Škutāns.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.