Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Veselīgi padomi senioriem ziemas sezonā

Garajā ziemas periodā, kad dienas ir īsas, laikapstākļi nav tie labvēlīgākie un imunitātei parasti nepieciešams lielāks atbalsts, ir svarīgi parūpēties gan par savu fizisko, gan mentālo labsajūtu. Tādēļ BENU Aptieka ik pirmdienu senioriem piedāvā īpaši izdevīgus pirkumus, bet BENU Aptiekas farmaceite Liene Graudiņa dalās padomos par to, kā palīdzēt sev justies labi ik dienu.

Padomi veselīgākai ikdienai

BENU Aptiekas farmaceite L. Graudiņa atgādina – prāts ir ass un ķermenis labi funkcionē, kamēr tie tiek darbināti. Tāpēc arī seniora gados svarīgi censties saglabāt prasmes un iemaņas, kas gūtas dzīves laikā.

  • Esiet fiziski aktīvi! Aktivitātes var būt dažādas intensitātes atkarībā no veselības stāvokļa, piemēram, pastaiga svaigā gaisā, vingrošana mājās vai fizioterapeita uzraudzībā.
  • Atrodiet hobiju, ar ko nodarboties ikdienā, lai nodarbinātu ne tikai ķermeni, bet arī prātu.
  • Iekļaujiet maltītēs proteīniem un šķiedrvielām bagātus produktus, kā arī neaizmirstiet par pietiekamu šķidruma uzņemšanu ikdienā.
  • Lai saglabātu ādas elastību, ikdienā lietojiet barojošus ādas kopšanas līdzekļus.
  • Īpaši šobrīd, vīrusu sezonā, neaizmirstiet par D, C un B grupas vitamīniem, cinku un selēnu, kas palīdzēs stiprināt organisma aizsargspējas.
  • Dodieties regulārās vizītēs pie ārsta, lai monitorētu savu veselības stāvokli.
  • Atcerieties arī par mutes dobuma un zobu veselību un higiēnu.

Rūpēm par veselību – Senioru pirmdienas BENU Aptiekās

Katru pirmdienu BENU kartes īpašniekiem, kas sasnieguši 60 gadu vecumu, ir iespēja saņemt 20 % atlaidi pirkumam BENU Aptiekās!* Turklāt, piesakoties BENU Aptiekas Medikamentu iegādes atgādinājuma programmai, seniori saņems 20 % atlaidi pirkumiem ne vien pirmdienās, bet visu laiku!**

Hronisku slimību terapija

Būtiski atcerēties, ka, lai sasniegtu maksimālu terapeitisko efektu, ir ļoti svarīgi lietot zāles pēc ārsta noradītā grafika, skaidro L. Graudiņa. Nepārtrauciet zāļu lietošanu, kamēr to nav noteicis ārsts, jo lietotie medikamenti nodrošina, ka hronisko saslimšanu gadījumā veselības stāvoklis normalizējas un tāds saglabājas. Zāļu terapijas efektivitāte var būt atkarīga arī no tā, kurā diennakts laikā zāles tiek lietotas, kā arī – ar kādu uzturu. Tāpēc konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par pareizu zāļu lietošanu, pastāstot par visām zālēm, ko lietojat.

Būsiet laipni gaidīti BENU Aptiekās visā Latvijā! Uzziniet vairāk BENU Aptiekās vai benu.lv.

* Piedāvājums attiecas uz pilniem preču iepakojumiem, akcijas precēm, uzrādot BENU karti. Piedāvājums neattiecas un BENU punkti netiek uzkrāti par zālēm, pakalpojumiem, kompensējamām precēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem un dāvanu kartēm, kā arī par nekompensējamajiem medikamentiem, kuru gala cena pārsniedz 100 EUR. Atlaides tiek piemērotas, ievērojot Latvijas normatīvo aktu prasības. Piedāvājums neattiecas uz e-aptieku. Vairāk lasīt Benu.lv.

** Atgādinājuma programmas dalībniekiem senioriem tiek piešķirts paaugstināts klientu lojalitātes statuss, piemērojot BENU punktu uzkrājumu vai atlaidi 20 % (divdesmit procentu ) apmērā no katra BENU aptiekā veiktā pirkuma summas. Uzkrājumu punkti netiek piemēroti akciju produktiem, kompensējamo zāļu pirkumiem un tādu recepšu zāļu pirkumiem, kuru gala cena pārsniedz 100 EUR (viens simts eiro). Minētais BENU punktu uzkrājuma procentu apmērs ir spēkā uz klienta dalības laiku Atgādinājumu programmā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.