Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Virsbūves pulēšana: visefektīvākais veids, kā atjaunot automašīnas sākotnējo izskatu

Laika gaitā automašīnas virsbūve zaudē savu sākotnējo izskatu: izbalē un matējas. Auto pulēšana ir ideāls risinājums, lai atjaunotu jūsu automašīnas sākotnējo izskatu. Atkarībā no krāsojuma bojājumu veida mūsu meistari izvēlēsies jums piemērotāko pulēšanas veidu. Abrazīvā pulēšana noņems matējumu, skrāpējumus un hologrammas. Savukārt aizsargājošs keramiskais pārklājums, kas tiks uzklāts pēc pulēšanas, pasargās virsbūvei no vides bojājumiem un piešķirs krāsai dziļumu un papildus spīdumu. Tiks panākts arī hidrofobisks efekts, kas padarīs jūsu automobili mazāk uzņēmīgu pret netīrumiem un samazinās nepieciešamību mazgāt automašīnu.

Kas ir iekļauts virsbūves pulēšanas pakalpojuma cenā:

  • Rūpīga automašīnas virsbūves un visu aiļu mazgāšana
  • Virsbūves attīrīšana no bitumena, bremžu putekļiem ar māla tīrītāja palīdzību.
  • Gumiju un plastmasas detaļu aplīmēšana, lai tās netiktu sabojātas pulēšanas laikā. Automašīnas virsbūves attaukošana pēc apstrādes ar māla tīrītāju.

Auto virsbūves abrazīvā pulēšana
Laika gaitā automašīna zaudē savu spožumu un spīdumu. Spīdīgo automobiļa virsbūvi vienas dienas laikā var sabojāt daudz sīku skrāpējumu. Virsbūve ir klāta ar daudzām nelielām skrāpējumiem, ko rada grants un smiltis, kas lido zem citu transportlīdzekļu riteņiem.

Saules gaismas vasarā un ķīmisko vielu ietekmē ziemā krāsa izbalē un mainās. Lai atjaunotu krāsojumu un atjaunotu tā sākotnējo spīdumu, tiek veikta virsbūves abrazīvā pulēšana. 

Abrazīvās pastas tiek izmantotas atjaunošanas pulēšanai. Tie noņem 3 līdz 5 mikronus virsējās krāsas. Tas nozīmē, ka no transportlīdzekļa virsbūves tiks noņemts matējums, skrāpējumi un hologrammas. Automašīnas pulēšana aizņem aptuveni 2 dienas, un tā ir sadalīta vairākos posmos. Pēc abrazīvās pulēšanas iesakām uzklāt aizsargpārklājumu (keramiku), lai pasargātu krāsojumu no apkārtējās vides iedarbības.

Auto virsbūves pulēšanas process
Automašīnas virsbūve tiek rūpīgi nomazgāta, notīrīta ar mālu un attīrīta no bitumena, bremžu putekļiem un citiem uzkārtiņas veidiem.

Mūsu speciālisti izvēlas dažādas pakāpes profesionālas pulēšanas pastas, lai noņemtu skrāpējumus no jūsu automašīnas virsbūves, atkarībā no tā, cik nopietni tie ir un kur atrodas šie kaitinošie bojājumi. 

Virsbūves pulēšana pa soļiem
Pirmais solis – novērsīsim dziļos skrāpējumus un atjaunosim krāsas spīdumu un piesātinātību. 

Otrais solis – korekcija, novērsīsim vidēja dziļuma skrāpējumus un nolīdzināsim lakas un krāsu pārklājumu. 

Trešais solis – hologrammas efekta novēršana un spīduma palielināšana.

Pēc pulēšanas tiek uzklāts aizsargpārklājums

  • Polimēru vasks
  • Nano pārklājums
  • Keramiskais pārklājums

Ar aizsargpārklājuma palīdzību var palīdzēt saglabāt pulēšanas radīto efektu ilgtermiņā, un tas ļoti noderēs nākamās apkopes laikā. Polimēru pulēšanas ierīces palīdzību. Keramiskais pārklājums tiek uzklāts manuāli, tostarp to rūpīgi iepulējot katrā automašīnas virsbūves milimetrā.

Ja vēlaties, lai jūsu automašīna izskatītos kā jauna, tad auto pulēšana ir ideāls risinājums. Profesionālī no “Baltic Detailing”  to atjaunos, novēršot defektus un atjaunojot zaudēto krāsu. 

Baltic Detailing – Jūsu eksperti automobiļu pulēšanas mākslā!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.