Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

18. novembrī Jelgavā tornis un Vecpilsētas māja būs atvērti, muzeji un bibliotēkas nestrādās

Valsts svētku brīvdienās būs izmaiņas Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja, Ādolfa Alunāna memoriālā muzeja, Jelgavas Pilsētas bibliotēkas un tās filiāļu – bērnu un jauniešu bibliotēkas “Zinītis”, Pārlielupes bibliotēkas un Miezītes bibliotēkas – darba laikā. Bez izmaiņām strādās Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornis un Jelgavas Vecpilsētas māja Vecpilsētas ielā 14, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Vecpilsētas māja un tās ekspozīcijas 18. novembrī atvērtas no pulksten 10 līdz 18, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa ekspozīcijas – no pulksten 10 līdz 18, skatu laukums, izstāžu zāle un Tūrisma informācijas centrs (TIC) – no pulksten 10 līdz 22. Sestdien, 19. novembrī, Jelgavas Vecpilsētas māja atvērta no pulksten 10 līdz 18, torņa ekspozīcijas – no pulksten 10 līdz 18, skatu laukums, izstāžu zāle un TIC – no pulksten 10 līdz 22. Savukārt svētdien, 20. novembrī, Jelgavas Vecpilsētas māja apmeklētājus gaidīs no pulksten 11 līdz 17, torņa ekspozīcijas varēs apskatīt no pulksten 11 līdz 18, bet skatu laukums, izstāžu zāle un TIC strādās no pulksten 11 līdz 22.

Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, kā arī Ādolfa Alunāna memoriālajā muzejā 17. novembrī ir saīsināts darba laiks, līdz ar to apmeklētāji gaidīti no pulksten 10 līdz 16, bet 18. novembrī abi muzeji būs slēgti. Savukārt sestdien un svētdien, 19. un 20. novembrī, abi muzeji strādās no pulksten 10 līdz 17. Jāņem gan vērā, ka Ā.Alunāna muzejā no pulksten 13 līdz 14 ir pusdienu pārtraukums.

Par stundu saīsināts darba laiks ceturtdien, 17. novembrī, būs arī Jelgavas Pilsētas bibliotēkai, kas strādās no pulksten 10 līdz 17, kā arī tās filiālēm – Miezītes bibliotēkai, Pārlielupes bibliotēkai un bērnu un jauniešu bibliotēkai “Zinītis –, kas būs atvērtas no pulksten 10 līdz 16. Valsts svētkos, 18. novembrī, visas bibliotēkas būs slēgtas. 19. novembrī lasītājus no pulksten 10 līdz 17 gaidīs Pārlielupes bibliotēka un Miezītes bibliotēka, bet no pulksten 9 līdz 14 – “Zinītis”. Svētdien, 20. novembrī, strādās tikai Jelgavas Pilsētas bibliotēka – no pulksten 10 līdz 17.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.