Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

20 eiro pabalsts senioriem nav pakļauts novirzīšanai kreditoru prasījumu segšanai fiziskās personas maksātnespējas procesā

No 20 eiro pabalsta netiks atskaitīti nodokļi, veikta parādu piedziņa un ieturējumi.

Līdz nākamā gada martam mēnesī izmaksājamais 20 eiro Covid-19 pabalsts senioriem nav pakļauts novirzīšanai kreditoru prasījumu segšanai fiziskās personas maksātnespējas procesā, aģentūru LETA informēja Maksātnespējas kontroles dienestā (MKD).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

27.oktobrī spēkā stājās grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā. Grozījumi paredz, ka laika posmā no šī gada 1.novembra līdz 2022.gada 31.martam tiks izmaksāts pabalsts 20 eiro mēnesī Latvijā dzīvojošām personām, kuras līdz šī gada 31.decembrim ir sasniegušas 60 gadu vecumu un kuras ir saņēmušas pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vīrusu vai kuras saņēmušas klīniskās universitātes slimnīcas speciālista vai speciālistu konsīlija atzinumu par nepieciešamību atlikt vakcināciju pret Covid-19.

Atbilstoši Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likuma regulējumam, kas stājās spēkā 2021.gada 27.oktobrī, no 20 eiro pabalsta netiks atskaitīti nodokļi, veikta parādu piedziņa un ieturējumi.

Foto: pixabay. com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.