Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

20.maijā Latvijā sākas SELL studentu spēles

20. maijā Rīgā, “Rimi” Olimpiskajā centrā tiks atklātas SELL Studentu spēlēs. Jau 20.maijā notiks sacensības 9 no 14 sporta veidos, kas iekļauti SELL Studentu spēļu programmā. SELL Studentu spēlēs kopumā piedalīsies nedaudz vairāk nekā 1200 dalībnieku, no kuriem ap 550 ir no ārvalstīm. Kā pirmā Latvijā ieradās Žilinas universitātes delegācija no Slovākijas, informē spēļu rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien SELL Studentu spēlēs kopumā paredzētas sacensības deviņos sporta veidos – volejbols, basketbols, šahs, spēka trīscīņa, florbols, futbols (7×7), vieglatlētika, peldēšana un badmintons. Savukārt džudo paredzēta svēršanās.

“Rimi” Olimpiskajā centrā 20.maijā sacensības notiks piecos sporta veidos. Puksten 10 pirmās spēles paredzētas basketbolistiem, volejbolistiem un spēka trīscīņas sportistiem, bet stundu vēlāk sporta zāles pierībinās arī florbolisti un futbolisti. 

Pulksten 14 sacensības paredzētas peldēšanā un vieglatlētikā. Peldēšanas sacensības noris Ķīpsalas peldbaseinā, bet vieglatlēti SELL Studentu spēlēs sacentīsies Ogres stadionā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rīgas Šaha federācijas telpās pulksten 11 sāksies pirmie šaha mači.

Vīriešu sieviešu vienspēļu sacensības sāksies piektdien, 20.maijā pulksten 12.30 “Pepsi” centrā. Turpat sestdien notiks arī vīriešu un sieviešu, kā arī jaukto dubultspēļu sacensības badmitnonā, bet svētdien arī komandu sacensības Badminton 100 stafetes foemātā.

Dienas kulminācija paredzēta pulksten 20 “Rimi” Olimpiskā centra lielajā sporta spēļu zālē, kur notiks atklāšanas ceremonija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka sacensību programma un spēļu laiki pieejami SELL Studentu spēļu oficiālajā mājaslapā –www.sellgames2022.com.

Informācija tiks publicēta arī sociālo tīklu lapās Facebook (37th SELL Student Games 20-22 May 2022) un Instagram (sellgames2022), kur trīs dienu garumā sacensības būs vērojamas video tiešraidēs, aktīvi publicēsim sportistu sasniegtos rezultātus un bildes no sacensībām, sola spēļu rīkotāji.

SELL Studentu spēles norisināsies līdz 22.maijam. Sestdien sacensības sāksies arī 3×3 basketbolā, pludmales volejbolā, galda tenisā un arī orientēšanās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

XXXVII SELL studentu spēles organizē LASS sadarbībā ar IZM, LSFP, Rīgas domi, LOK un Latvijas universitātēm. Sacensību norisi atbalsta “Baltic Travel Group”, Rīgas Tūrisma un investīciju aģentūra, Jāņa Rozes apgāds, “Gigants”, “Sporta punkts”, “Muesli Gracia”, “Rahbarber” un citi individuālie atbalstītāji.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.