Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

21. maijā jelgavnieki aicināti doties velobraucienā

Lai aktīvi un veselīgi sagaidītu vasaru, visi interesenti jau 18. reizi aicināti piedalīties Jelgavas velobraucienā “Vasarsvētki”. Velobrauciens notiks 21. maijā pulksten 11, un tā maršruts plānots aptuveni desmit kilometru garumā, sākot ar bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņu Uzvaras parkā. Dalībnieku reģistrācija parkā sāksies pulksten 10.30. Dalība velobraucienā ir bez maksas, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Maršruts vedīs pa Lapskalna ielu–Zvejnieku ielu–Satiksmes ielu–Ganību ielu–1. līniju–Dobeles šoseju–Siena ceļu–Miezītes ceļu–Vītolu ceļu–Sniega ielu–Dambja ielu–Krišjāņa Barona ielu–Uzvaras ielu un noslēgsies starta vietā.

Ātrums šajā braucienā netiek vērtēts. Galvenais, lai visi velobrauciena dalībnieki sasniegtu galamērķi gandarīti un labā noskaņojumā. Dalībnieki aicināti izmantot piemērotu un drošu ekipējumu, kā arī padomāt par tematisku vizuālo noformējumu. Velobrauciena laikā jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un drošas braukšanas principi.

Katrs dalībnieks saņems kārtas numuru un atzīmju lapiņu, uz kuras, noslēdzoties braucienam, Uzvaras parkā četros kontrolpunktos varēs saņemt atzīmes. Galamērķī velobraucējus sagaidīs pārsteigumi, jautras aktivitātes, kā arī dalībnieku sveikšana dažādās nominācijās. Tie, kuri būs ieguvuši četras kontrolpunktu atzīmes, varēs piedalīties loterijā un laimēt galveno balvu – velosipēdu – un citas vērtīgas balvas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu organizē iestāde “Sabiedriskais centrs” un biedrība “Jelgavā 21. gadsimts”.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.