Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

27. maijā aicina doties Jelgavas pilsētas svētku gājienā

Jelgava maijā svin savus svētkus – 757. dzimšanas dienu. Ar svētku devīzi “Mēs esam Jelgava” Jelgavas pašvaldība aicina 27. maijā pulksten 17.30 doties Jelgavas pilsētas svētku gājienā, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad tiek atjaunota Jelgavas pilsētas svētku galvenā tradīcijā – gājiens, kurā aicināts piedalīties ikviens. Svētku devīzei “Mēs esam Jelgava!” skanot, gājienā aicināti iesaistīties un sevi radoši prezentēt uzņēmumi, iestādes, apvienības un biedrības, kā arī iedzīvotāji, apvienojoties draugu un radu pulkā un kuplinot svētku gājienu. Pilsētas svētku gājiens ir patriotisma, lepnuma un prieka brīdis ne tikai dalībniekiem, bet arī skatītājiem. Tam iepriekš nav jāpiesakās, norāda pašvaldība.

Stāšanās gājienam notiks, sākot no pulksten 17 Pulkveža Oskara Kalpaka, Svētes, J.Asara, Lielajā ielā un Ozolskvērā. Gājiena sākums – pulksten 17.30. Dalībnieki aicināti stāties rindā pa pieciem sešiem cilvēkiem. Gājiens virzīsies pa Lielo ielu maršrutā Lielā iela–Uzvaras iela–Kr.Barona iela un noslēgsies pie Jelgavas kultūras nama.

Vairojot Jelgavas pilsētas svētku noskaņu, Jelgavas pilsētas iedzīvotāji un juridiskās personas svētku nedēļā, no 23. līdz 29. maijam, aicinātas pacelt Latvijas valsts vai Jelgavas valstspilsētas karogu pie ēkām un iestādēm, savukārt pie transportlīdzekļiem piestiprināt autokarodziņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī šajos pilsētas svētkos iedzīvotāji aicināti izveidot mazo Jelgavas pilsētas karodziņu.

Dažādas pilsētas svētku aktivitātes plānotas maija pēdējā nedēļā, bet daudzveidīgākā programma paredzēta no 27. līdz 29. maijam.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tiks filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.