Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

4 svarīgi aspekti kravas pārvadātāju izvēlē

Atbilstoša kravas pārvadātāja izvēle ir ļoti svarīgs aspekts biznesa procesu virzībā. Jebkuram uzņēmumam ir svarīgi, lai kravas pārvadājumi tiktu veikti savlaicīgi un korekti, tādēļ jāizvēlas profesionāls pakalpojuma sniedzējs, kas nodrošina augstu darba kvalitāti.

Ko ņemt vērā, izvēloties kravas pārvadājumu pakalpojumus? Par to vairāk lasiet raksta turpinājumā.

1.  Prasības un vajadzības

Kad ir vajadzīgi kravu pārvadājumu pakalpojumi, sākumā ir jāizvērtē savas prasības un vajadzības. Ir jāpadomā ilgtermiņā un jāmēģina izprast, kādi tieši loģistikas pakalpojumi Jums ir aktuāli šobrīd un kādi būs nākotnē.

Tāpat jau sākotnēji jāzina, kāda veida kravas un kādus apjomus tiek plānots pārvadāt. Šie jautājumi ir ļoti būtiski, lai atrastu labu sadarbības partneri, kas sniegs vajadzīgo atbalstu un ieteiks labākos risinājumus atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

2.  Nozares specifika

Svarīgs aspekts ir arī nozares specifika. Izvēloties pārvadātāju, kuram ir iepriekšēja pieredze darbā ar Jums aktuālajām kravām, var saņemt garantiju, ka pakalpojums tiks nodrošināts kvalitatīvi, ņemot vērā nozares un kravas specifiku.

3.  Laba risku pārvaldība

Kad ir aktuāli starptautiskie kravu pārvadājumi, īpaši svarīgs jautājums ir risku pārvaldība. Izvēlieties tādu ekspeditoru, kurš zina, kā samazināt riskus un novērst problēmas, ja tādas procesa laikā tomēr rodas. Un jau pirms līguma slēgšanas pārliecinieties, ka ar riskiem saistītie faktori tiks risināti savlaicīgi un profesionāli.

Tālredzīgs veids, kā parūpēties par risku mazināšanu, ir kravas apdrošināšana. Labi kravas pārvadājumu pakalpojumu sniedzēji šo opciju piedāvā uzreiz.

4.  Pakalpojumu pieejamība

Atkarībā no Jūsu vajadzībām, var būt aktuāli arī noliktavas pakalpojumi. Ja tiek plānots pārvadāt dažāda veida kravas, izvēlieties tādu pakalpojuma sniedzēju, kas piedāvā autotransporta, jūras un gaisa loģistikas risinājumus.

Pirms līguma slēgšanas ir svarīgi izrunāt visus neskaidros jautājumus, uzmanību pievēršot visiem piegādes ķēdes etapiem. Dodiet priekšroku nozares ekspertiem, kas piedāvā atvērtu un ātru komunikāciju – tā noderēs arī krīzes situācijās.

Ja Jūsu uzņēmumam ir aktuāla efektīva loģistika, labs variants ir uzņēmuma “Ursus Forwarding” sniegtie pakalpojumi. Auto, jūras, avio, dzelzceļa, kā arī cita veida kravu pārvadājumi, zinošu profesionāļu atbalsts, individuāli risinājumi – tas viss un vēl vairāk pieejams sadarbojoties ar “Ursus Forwarding” komandu. Vēlieties uzzināt vairāk? Ieskatieties www.ursus.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.