Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

5 faktori, kas jāizvērtē būvējot terasi

Terase ir lieliska vieta, kur baudīt maltītes, rīkot ballītes, kā arī pavadīt laiku atpūšoties. Turklāt tā ir diezgan vienkārši uzbūvējama, tomēr, lai rezultāts patiešām iepriecinātu, pirms tam ir svarīgi izvērtēt vairākus faktorus.

Materiālu izvēle

Terases materiāli ir pakļauti laikapstākļu svārstībām, tādēļ svarīgi izvēlēties tādus, kas ir paredzēti izmantošanai ārpus telpām.

Terases dēļi ir pieejami daudzveidīgā klāstā, apskatot piedāvājumu, pievērsiet uzmanību gan koksnei, no kā tie izgatavoti, gan to kvalitātei.

Instrumenti

Ja terasi tiek plānots būvēt pašu spēkiem, iepriekš jāsarūpē visi instrumenti, kas nepieciešami šī uzdevuma veikšanai. Ja visu vajadzīgo instrumentu Jums nav, un šis ir tikai viens projekts, ko plānojat īstenot, varat apsvērt instrumentu nomu.

Stiprinājumi

Terases uzstādīšanai lieliski piemērotas ir skrūves no nerūsējošā tērauda. Pirms darba sākšanas pārliecinieties, kāda veida stiprinājumi Jums ir un cik daudz tie būs nepieciešami.

Ja ir vajadzība, konsultējieties ar speciālistiem, lai nodrošinātu korektu darbu izpildi un ilgtspējīgu rezultātu.

Plāna izveide

Tāpat ir vajadzīga arī terases skice un darbu plāns. Nepieciešamības gadījumā jautājiet padomu ekspertiem un sekojiet instrukcijām, kā droši un kvalitatīvi uzbūvēt terasi.

Laikapstākļi

Izvēlieties terases būvniecībai piemērotāko laiku. Labvēlīgos laikapstākļos šo darbu paveikt būs daudz ātrāk, ērtāk un vienkāršāk.

VT TIMBER – kvalitatīvi terases dēļi

Vai ir pienācis laiks terases būvniecībai? Kvalitatīvus terases dēļus atradīsiet VT TIMBER piedāvājumā. Terases dēļi tiek izgatavoti no egles, lapegles un priedes. Tie ir pieejami gan zaļā, gan brūnā krāsā, kā arī dažādos izmēros.

Uzņēmums nodrošina pasūtījuma piegādi visā Baltijā. Sazinieties ar VT TIMBER darbiniekiem, lai uzzinātu vairāk par interesējošo materiālu pieejamību un piegādes iespējām.

Uzņēmuma piedāvājumā arī cita veida kokmateriāli – konstrukciju materiāli, apdares dēļi, zāģmateriāli, grīdas, žoga un pirts dēļi, kā arī citi kvalitatīvi risinājumi dažādām vajadzībām. Tāpat ir pieejamas dārza mājas, garāžas, terases, lapenes, piebūves, kā arī tādi pakalpojumi kā projektu tāmēšana, kokmateriālu žāvēšana, ēvelēšana, transportēšana.

Uzņēmums sadarbojas ar labākajiem Latvijas un ārvalstu kokmateriālu ražotājiem, lai saviem klientiem piedāvātu labākos risinājumus. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk www.vttimber.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.