Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

7. septembrī kārtējā saruna ikmēneša diskusiju ciklā “Sarunas ar Jelgavas novada mēru”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

7. septembrī pulksten 17 Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis aicina iedzīvotājus uz ikmēneša diskusiju ciklu “Sarunas ar Jelgavas novada mēru” tiešraidē pašvaldības oficiālajā Facebook.com kontā, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Tiešraides laikā domes priekšsēdētājs skatītājus iepazīstinās ar aktualitātēm Jelgavas novada pašvaldībā un pieņemtajiem domes lēmumiem.

Pēc prezentācijas priekšsēdētājs tiešraides skatītājus aicinās uz diskusiju, atbildot uz tiešraides komentāru sadaļā rakstītajiem novadnieku jautājumiem un ierosinājumiem. Gadījumā, ja priekšsēdētājs uz kādu jautājumu nepaspēs atbildēt, pašvaldība pēc tiešraides sniegs rakstiskas atbildes, atbildot uz komentāriem zem tiešraides video. Kopējais tiešraides garums plānots divas stundas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas novada iedzīvotājiem ir iespēja savus jautājumus iesūtīt arī pirms tiešraides līdz 7. septembra pulksten 12 uz e-pasta adresi zinas@jelgavasnovads.lv ar norādi “Jautājums Facebook tiešraidei”, tādējādi tiešraides laikā saņemot no domes priekšsēdētāja jau padziļinātāku atbildi.

Pēc tiešraides video būs pieejams pašvaldības Facebook kontā, sadaļā Video.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.