Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

8.jūnijā notiks ikmēneša diskusija ciklā “Sarunas ar Jelgavas novada mēru” 

8. jūnijā pulksten 17 Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis aicina iedzīvotājus uz ikmēneša diskusiju ciklu “Sarunas ar Jelgavas novada mēru” tiešraidē pašvaldības oficiālajā Facebook.com kontā, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiešraides laikā domes priekšsēdētājs skaidros jaunākos Jelgavas novada domē pieņemtos lēmumus, izklāstot Vircavas vidusskolas un sporta halles teritorijas labiekārtošanas darbus, nepieciešamo Vircavas un Kalnciema pagasta vidusskolu nosaukumu maiņu, skaidros apstiprinātos vienotos saistošos noteikumus māju, ielu un informatīvo stendu norādzīmju izvietošanai un lēmumu par pārapstiprināto līdzšinējo Jelgavas novada ģerboni kā oficiālo simboliku apvienotajam novadam. Tāpat tiešraides laikā M.Lasmanis pastāstīs par skolēnu vasaras nodarbinātību Jelgavas novadā, iepazīstinās ar konkursa “Mēs savai videi” rezultātiem un citas būtiskas aktualitātes.

Pēc prezentācijas priekšsēdētājs tiešraides skatītājus aicinās uz diskusiju, atbildot uz tiešraides komentāru sadaļā rakstītajiem novadnieku jautājumiem un ierosinājumiem. Gadījumā, ja priekšsēdētājs uz kādu jautājumu nepaspēs atbildēt, pašvaldība pēc tiešraides sniegs rakstiskas atbildes, atbildot uz komentāriem zem tiešraides video. Kopējais tiešraides garums plānots divas stundas.

Jelgavas novada iedzīvotājiem ir iespēja savus jautājumus iesūtīt arī pirms tiešraides līdz 6. jūnija pulksten 12  uz e-pasta adresi zinas@jelgavasnovads.lv ar norādi “Jautājums Facebook tiešraidei”, tādējādi tiešraides laikā saņemot no domes priekšsēdētāja jau padziļinātāku atbildi.
 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc tiešraides video būs pieejams pašvaldības Facebook kontā, sadaļā Video.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.