Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Agnese Rakovska sestdien jauniešiem Jelgavā piedāvās atklāt mūziķi sevī

Sestdien, 27. augustā, no pulksten 10 līdz 17 Uzvaras parkā Jelgavā notiks interaktīvs pasākums “Zvaigznāja kubs”. Radošajā platformā ikvienam būs iespēja izmēģināt savu talantu ar mūziku saistītās aktivitātēs. Projekta iniciatore ir grupas “Triānas parks” soliste Agnese Rakovska, un dalība tajā ir bez maksas, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Platforma vairāk paredzēta bērniem un jauniešiem, bet mūsu pieredze rāda, ka piedalās arī viņu vecāki,” saka Agnese. Visas dienas garumā interesentiem paredzētas dažādas aktivitātes. Varēs piedalīties kopīgā dziesmas rakstīšanā ar Agnesi un bundzinieku Nikolasu Mūrnieku. Būs iespēja izmēģināt dažādus mūzikas instrumentus un ielūkoties mūzikas ierakstu studijā. Iespējams, kāds pirmo reizi uzdrīkstēsies un parādīs savu talantu plašākai publikai pie brīvā mikrofona.

Dienas centrālais notikums būs tikšanās un saruna ar īpašo viesi – Latvijas hiphopa mūziķi Ansi, kuram ikviens varēs uzdot savu jautājumu. Pēc sarunas būs iespēja ar Ansi nofotografēties.

Pasākumā tiek izmantots daudz­funkcionāls vides objekts, kas var būt ierakstu studija, skatuve, dīdžeja zona vai “Zvaigzne ABC” bibliotēka. Kuba idejas autore ir Agnese, bet to radījusi arhitektūras biroja “Noonsoon” vadītāja Liena Šiliņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Radošās platformas “Zvaigznāja kubs” mērķis ir bērnu un jauniešu auditorijai dot ieskatu mūzikas pamatos, piedāvājot diskusijas, meistarklases un brīvo mikrofonu pašizpausmei, lai mūzikā ieinteresētu arī tos, kuriem nav attiecīgas izglītības.

“Zvaigznāja kubs” šovasar dodas uz 20 Latvijas vietām, un to vada nozares profesionāļi kopā ar talantīgiem mūziķiem, kas darbojas mūzikas menedžmenta aģentūrā “Zvaigznājs”. Projekta nolūks ir izglītot un parādīt, cik dažāda var būt mūzika un ka tā ir universālākā no visām valodām, kas vieno visdažādākos cilvēkus.

“Zvaigznāja kubs” Jelgavā tiek realizēts ar Zemgales plānošanas reģiona, Valsts kultūrkapitāla fonda un “Latvijas valsts mežu” atbalstu.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.