Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikties dalībniekus pasākumam “Mežs ienāk Jelgavā”

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Meža fakultāte sadarbībā ar nozares organizācijām un uzņēmumiem “Meža dienu 2022” laikā 29. aprīlī no pulksten 10 līdz 18 Pasta salā jau ceturto reizi organizēs pasākumu “Mežs ienāk Jelgavā” ar plašu programmu gan lieliem, gan maziem. Šā gada tēma – “Mežs mūsu ikdienā”. Līdz 19. aprīlim tiek gaidīti dalībnieku pieteikumi, informē LLU.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī pasākuma mērķis ir nemainīgs – sadarbībā ar Latvijas meža nozares organizācijām un uzņēmumiem izglītot sabiedrību par Latvijas meža un dabas resursu apsaimniekošanas rezultātā iegūstamajām koksnes un nekoksnes vērtībām, to pielietojumu un nozīmi veselīgas sabiedrības attīstībā.

Apmeklētāji visas dienas garumā, iesaistoties un līdzdarbojoties radošās aktivitātēs, varēs uzzināt un izzināt meža nozari, ar to saistīto produkciju, darbības jomas, iegūt vērtīgas zināšanas par koksnes un nekoksnes produktu izmantošanas daudzveidību, tautsaimniecības nozaru nozīmi Latvijas ekonomikas attīstībā, nozarē nodarbināto profesiju daudzveidību un meža nozares izglītības iespējām.

Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 2022. gada 19. aprīlim, aizpildot pieteikuma veidlapu un nosūtot to e-pastā: mfdek@llu.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Meža dienas organizē LLU Meža fakultāte sadarbībā ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldību un iestādi “Kultūra”, Latvijas meža nozares organizācijām un uzņēmumiem, nozares izglītības iestādēm, kā arī amatniekiem un individuālā darba veicējiem.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.