Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina darbā vadītāju jaunajam Jelgavas pašvaldības bērnudārzam

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu – tiek meklēts pašvaldības jaundibinātās pirmsskolas izglītības iestādes Brīvības bulvārī 31A vadītājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursam uz jaunā bērnudārza vadītāja amatu var pieteikties līdz 28. oktobra pulksten 14. Pretendentiem jāiesniedz motivēts pieteikums; dzīves, iepriekšējās darba un profesionālās pieredzes apraksts (CV); apliecinājums, ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu; izglītību apliecinošu dokumentu kopijas vienā eksemplārā (pretendentiem, kuri izglītību ieguvuši ārvalstīs, jāpievieno dokuments par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā); valsts valodas prasmes apliecība pretendentiem, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda.

Dokumentus iesniegt Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, Jelgavā, 131. kabinetā, slēgtā aploksnē ar norādi “Jaunizveidotās Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja amata konkursam”, vai nosūtīt uz e-pasta adresi indra.luse@jelgava.lv ar norādi “Jaunizveidotās Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja amata konkursam”. Tālrunis uzziņām – 63012465, 63012467. Amats klasificēts ar profesijas klasifikatora kodu 1345 03 ar mēnešalgu 1331 eiro pirms nodokļu nomaksas. Konkursa nolikums, pretendenta pieteikums un apliecinājums ir pieejams ŠEIT.

Foto: Jelgava.lv

.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.