Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina iepazīt Jelgavu, piedaloties ekskursijā un orientēšanās spēlē

15. maijā pulksten 12 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina (JRTC) uz bezmaksas ekskursiju gida pavadībā “Dzīve – pasaka vien ir.” Savukārt laikā no pulksten 10 līdz 18 būs iespēja piedalīties JRTC organizētājā orientēšanās aktivitātē, informē JRTC.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gaidot Jelgavas 757 jubileju, ikviens aicināts piedalīties bezmaksas ekskursijā gides Signes Lūsiņas pavadībā “Dzīve – pasaka vien ir”. Ekskursija būs saistoša ikvienam interesentam, kurš vēlas iepazīt savu pilsētu, un īpaši ģimenēm ar bērniem, jo Jelgavas ievērojamākos objektus un personības atklās caur pasakām un radošām aktivitātēm. Maršruts vedīs pa centrālo pilsētas daļu, un pasākuma ilgums plānots līdz divām stundām.

Ekskursijas sākums pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, maršruts vedīs gar Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures mākslas muzeju, hercoga Jēkaba laukumu, Ezera vārtiem un citiem zīmīgiem pilsētas apskates objektiem. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc ikviens aicināts pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv, zvanot pa tālruni 63005447.

Savukārt atzīmējot Ģimenes dienu, 15. maijā, laikā no pulksten 10 līdz 18, ģimenes aicinātas piedalīties orientēšanās spēlē Jelgavā. Darba lapas varēs saņemt Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā vai lejupielādēt mājaslapā www.visit.jelgava.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībniekiem būs jārisina rēbusi, kas dos tālākus norādījumus, kurp doties, kā arī jāpilda dažādi darba lapās iekļauti uzdevumi. Aktivitātes maršruta garums apmēram astoņi kilometri, un to drīkst veikt gan kājām, gan ar velo. Aizpildītās darba lapas aicina iesniegt JRTC. 16. maijā pēc nejaušības principa tiks izvēlēti 3 laimīgie, kuri saņems veicinošas balvas no JRTC. Ar balvu ieguvējiem sazināsies personīgi.

Pasākumu laikā notiks foto uzņemšana un/vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitāšu norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai. 

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.