Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina iesūtīt priekšlikumus jaunā bērnudārza ielas nosaukumam

Sākusies infrastruktūras sakārtošana ap plānoto bērnudārzu Nameja ielā 30. Iedzīvotāji aicināti piedāvāt savus nosaukuma variantus jaunajam ielas posmam pie perspektīvās izglītības iestādes, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nosaukumus iespējams iesniegt līdz 22. decembrim. Tie jānosūta uz e-pasta adresi marketings@jelgava.lv ar norādi “Bērnudārza ielas nosaukums”, norādot arī savu kontaktinformāciju. Pašvaldība apkopos iesūtītos variantus, un nākamgad par piedāvātajiem variantiem iedzīvotāji varēs balsot mājaslapā www.jelgava.lv, tā izvēloties jaunās ielas nosaukumu.

Projekts “2., 3. līnijas un Nameja ielas posma pārbūve, Jelgavā” paredz ielu pārbūvi un jauna ielas posma izbūvi, lai uzlabotu satiksmes drošību un nodrošinātu piekļuvi plānotajai pirmsskolas izglītības iestādei Nameja ielā 30.

Visu kārtu darbi tiks uzsākti šogad un notiks paralēli. Tie sākas ar 2. līnijas pārbūvi, kur tiks ieklāts asfaltbetona segums, izbūvēta ietve ar apvienotu gājēju un velosipēdu ceļu, apgaismojums, ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli, pārbūvēta lietus kanalizācijas sistēma, kā arī izbūvēta sakaru kanalizācija un videonovērošana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd sākta pārbūve arī 3. līnijas posmā no Dobeles šosejas līdz Nameja ielai, kur paredzēts ieklāt asfaltbetona brauktuves segumu, izbūvēt ietves ar apvienoto gājēju un velosipēdu ceļu, pārbūvēt apgaismojumu, izbūvēt ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu, pārbūvēt lietus kanalizācijas sistēmu un izbūvēt luksoforu 3. līnijas un Dobeles šosejas krustojumā.

Šomēnes paredzēts uzsākt darbus arī Nameja ielas posmā no 2. līnijas līdz 3. līnijai, kur tiks ieklāts asfaltbetona segums un izveidots stāvlaukums pie perspektīvās pirmsskolas izglītības iestādes. Tāpat tur plānota ietves izbūve ar apvienoto gājēju un velosipēdu ceļu, apgaismojuma pārbūve, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve un lietus kanalizācijas sistēmas pārbūve, kā arī sakaru kanalizācijas un videonovērošanas izbūve. Posmā no 2. līnijas līdz 1. līnijai paredzēta 20 kV elektrības kabeļa un transformatora apakšstacijas izbūve.

Savukārt ziemas periodā darbi sāksies 2. līnijas un 3. līnijas posmā no Nameja ielas līdz perspektīvajai ielai un perspektīvās ielas izbūve posmā no 2. līnijas līdz 3. līnijai, kur tiks ieklāts asfaltbetona segums un izbūvēts stāvlaukums pie plānotā bērnudārza un ietve ar apvienoto gājēju un velosipēdu ceļu, tāpat tiks pārbūvēts apgaismojums un lietus kanalizācijas sistēma, izbūvēti ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli, kā arī sakaru kanalizācija un videonovērošana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopējās plānotās izmaksas ir 6 392 148,47 eiro, no tiem 5 433 326 eiro aizņēmuma līdzekļi un 958 822,47 eiro pašvaldības budžeta līdzekļi. Visas ielas paredzēts pārbūvēt līdz 2025. gada rudenim.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.