Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina kļūt par brīvprātīgo Ledus skulptūru festivāla laikā Jelgavā

Apvienība “Brīvprātīgie Jelgavā” savai komandai aicina pievienoties jauniešus no 13 gadu vecuma, kuri gatavi palīdzēt nodrošināt dažādas aktivitātes Ledus skulptūru festivālā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brīvprātīgo koordinatore Linda Bēme stāsta, ka Ledus skulptūru festivālā nepieciešami vairāk nekā 50 brīvprātīgo. Daļai darbs būs jāuzsāk 30. janvārī, bet galvenās aktivitātes paredzētas 4. un 5. februārī. 

Lai nodrošinātu kvalitatīvu klientu apkalpošanu intensīvas cilvēku plūsmas gadījumā, daļai brīvprātīgo 4. un 5. februārī būs jāiesaistās apmeklētāju plūsmas koordinēšanā Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Tāpat noteiktos laikos kopā ar Jelgavas reģionālā Tūrisma centra darbiniekiem būs jāstrādā informācijas teltī festivāla norises vietā Pasta salā. Bet daļa brīvprātīgo tiks iesaistīti festivāla apmeklētāju anketēšanā. “No 30. janvāra ir nepieciešams 21 brīvprātīgais, kas dežurēs gan Jāņa Čakstes bulvārī, gan Pasta salā un kontrolēs darbinieku/mākslinieku un auto ieeju/izeju festivāla teritorijā,” tā L.Bēme.

Ja ir vēlēšanās palīdzēt un gūt jaunu pieredzi, iesaistoties festivāla organizatoriskajos darbos, lūgums sazināties ar L.Bēmi pa tālruni 22549806.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.