Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina kļūt par viesģimeni vidusskolas vecuma skolēniem no dažādām valstīm

Lai mācītos vidusskolās visā Latvijā, “AFS Latvija” starpkultūru apmaiņas trimestra, semestra vai gada programmu ietvaros šajā augustā Latvijā ieradīsies 30 viesskolēni no dažādām pasaules valstīm. Visi interesenti, kas sasnieguši vismaz 25 gadu vecumu, aicināti pieteikties viesģimenes statusam, lai notiktu veiksmīgāka valodas apguve un jauniešu adaptācija jaunajā vidē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja ģimenē ir brīva gultasvieta, ir iespēja nodrošināt skolēnu ar ēdināšanu un pieņemt viņu kā savu ģimenes locekli, interesenti tiek aicināti kļūt par AFS viesģimeni un iegūt patiešām nenovērtējamu pieredzi, turklāt angļu valodas zināšanas viesģimenes locekļiem nav obligātas.

Ja interesē citas kultūras un valodas, ir vēlme paplašināt redzesloku un iegūt starptautiskus kontaktus, parādīt viesbērnam labāko no latviešu paradumiem un tradīcijām, tad jāaizpilda pieteikumu vai jānosūta e-pastu, pēc kuru saņemšanas, AFS pārstāvji detalizētāk informēs par projekta programmu.

Visi viesskolēni ir vecumā no 15 līdz 18 gadiem un pie mums ieradīsies no ASV, Itālijas, Vācijas, Francijas, Turcijas, Japānas, Honkongas un Čehijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

AFS viesģimenes ir visā Latvijā – gan mazā ciemā netālu no valsts robežas, gan Rīgas centrā un reģionu centros. Atbalsta personu tīkls – AFS brīvprātīgie – ir gan jauni draugi viesskolēniem, gan padomdevēji situācijās, kad jaunietim vai viesģimenei nepieciešama papildus palīdzība.

Ar jauniešiem, kuri Latvijā ieradīsies 2023./2024. mācību gadā var iepazīties ŠEIT.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.