Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina piedalīties “BTA Velozinis Akadēmija” pasākumā Jelgavā

Sestdien, 13. augustā, no pulksten 12 līdz 16 bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā Uzvaras parkā BTA Velozinis velo trasē notiks “BTA Velozinis Akadēmija” pasākums, kas paredzēts ģimenēm ar bērniem, informē pasākuma rīkotāji. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“BTA Velozinis Akadēmija” pasākumā gaidīti visi interesenti, kas pārvietojas ar velosipēdu un vēlas mācīties par drošību uz ceļa. BTA Velozinis trasei nav vecuma ierobežojumu, un pasākumā tiek gaidīti gan pavisam mazie, gan jaunieši, gan arī pieaugušie. Trasē tiesneši pastāstīs par BTA Velozini un parādīs, kā to pareizi izbraukt, vērtējot dalībnieku precizitāti un līdzsvara noturību. Katrs dalībnieks dāvanā saņems balvu no BTA par piedalīšanos, stāsta organizatori.

BTA Velozinis trase Jelgavā ir jau teju divus gadus, un tā atrodas Uzvaras parkā. Šī trase lieliski papildina aktīvās atpūtas iespējas pilsētā ar rūpīgi izstrādātu un izglītojošu velotrasi gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas drošos apstākļos māca apgūt veloprasmes un piedāvā dažādas velospēles.

BTA Velozinis trase sastāv no dažādiem modulāriem koka un metāla elementiem, kas imitē pilsētas infrastruktūru, rada izpratni par satiksmi un sagatavo tai ikvienu velobraucēju. Trase māca pārvarēt tādus šķēršļus, kā trepes, virāžas, bedres un šauras trotuāru apmalītes. Katrs trases elements ir radīts pēc iespējas precīzāk imitējot reālu pilsētvidi, lai ikviens var kļūt par pārliecinātu velobraucēju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā tiks veikta fotografēšana un filmēšana.

Foto: “Velosolutions Baltics”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.