Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina piedalīties konferencē par iedzīvotāju padomēm Latvijā

21. aprīlī pulksten 13 Latgales vēstniecībā “Gors” Rēzeknē norisināsies līdz šim plašākā iedzīvotāju padomju darbībai veltītā konference “Iedzīvotāju padomes Latvijā”. Lai gan konference notiks klātienē, iepriekš reģistrējoties, tā ikvienam būs skatāma arī tiešsaistē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Janvārī stājās spēkā jaunais Pašvaldību likums, kas pašvaldības mudina veidot iedzīvotāju padomes, lai veicinātu sadarbību ar vietējiem iedzīvotājiem. Vairākās pašvaldībās iedzīvotāju padomes jau darbojas, un konference vienkopus pulcēs to pārstāvjus, kas dalīsies pieredzē par efektīvu iedzīvotāju padomju veidošanu un uzturēšanu.

Konferences ietvaros notiks divas paneļdiskusijas. No pulksten 13.20 līdz 15 diskusijā “Iedzīvotāju padomes – jauns līdzdalības rīks?!” piedalīsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks, Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs,  Ropažu novada domes priekšsēdētājas vietnieks Haralds Burkovskis, Viļānu pilsētas un Tukuma novadu iedzīvotāju padomju pārstāvji.

No pulksten 15.20 līdz 16.50 otrajā diskusijā – “Kā veidot un uzturēt efektīvas iedzīvotāju padomes?” – piedalīsies Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Ērika Teirumnieka, Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietniece sociālās politikas jautājumos Inga Priedīte, Dekšāres, Maltas un Vangažu pilsētas iedzīvotāju padomju pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Interesentiem tiks nodrošināta iespēja konferencei pieslēgties arī attālināti, iepriekš reģistrējoties. Dalība konferencē ir bez maksas. Lai pietiektos, līdz 18. aprīlim jāaizpilda reģistrācijas anketa ŠEIT.

Konferenci organizē British Council pārstāvniecība Latvijā un Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar domnīcu “Providus”.

Detalizēta konferences PROGRAMMA

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.