Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikt objektus skatei “Gada labākā būve Latvijā 2021”

LBA valdes priekšsēdētājs Normunds Grinbergs (no kreisās) un skates “Gada labākā būve Latvijā” titulsponrora “Ceresit” pārstāvis Andris Londenbergs.

Latvijas Būvnieku asociācija (LBA) un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar 21 profesionālo biedrību un nozares institūciju sākusi skates “Gada labākā būve Latvijā 2021” ciklu, kas šogad notiks jau 24.reizi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pērn ekspluatācijā nodoto objektu īpašnieki un cēlāji aicināti iesniegt pieteikumus līdz 2022.gada 7.martam, ieskaitot. Pieteikumu iesniegšanas kārtība un vērtēšanas nosacījumi lasāmi nolikumā.

Būves piesakāmas astoņās nominācijās: dzīvojamā jaunbūve, publiskā jaunbūve ar apakšnomināciju – ražošanas ēka, pārbūve, restaurācija, inženierbūve, ainava, koka būve, BIM objekts.

Arī šogad skatei pieteiktās būves vērtēs žūrija ar plašu nozares pārstāvniecību. Profesionāļiem un studentiem būs noderīga tradicionālā nozares konference, kas notiks 7.aprīlī un būs veltīta ilgtspējai. Skates dalībnieki saņems gadagrāmatu ar daudzpusīgu informāciju par nozares veikumu pērn.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Notiks arī bērnu zīmējumu konkurss “Mana novada dārgakmens – jaunā būve”, kam zīmējumi jāiesūta līdz 30.aprīlim. Vairāk informācijas konkursa nolikumā.

Skates žūrijas vadītājs, LBA valdes priekšsēdētājs Normunds Grinbergs: “Zinām, ka 2021.gads būvniekiem bijis spraiga darba un izaicinājumu pilns. Žūrijas profesionāļi ar interesi gaida būvju pieteikumus un ir gatavi klātienē apskatīt un vērtēt pagājušā gada veikumu. Laiks pieteikt labākās būves skatei un lepoties ar paveikto!”

Foto: gadabuve.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.