Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikt uzņēmumus konkursam “Jelgavas novada Uzņēmēju gada balva 2022

Lai veicinātu novada uzņēmēju atpazīstamību un popularizētu labas uzņēmējdarbības prakses piemērus, Jelgavas novada pašvaldība izsludinājusi ikgadējo konkursu “Jelgavas novada Uzņēmēju gada balva 2022”, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens novada iedzīvotājs līdz 8.jūlijam aicināts atsaukties konkursam un pieteikt savu favorītu – ražotāju, pakalpojuma sniedzēju vai jaunas uzņēmējdarbības pārstāvi, kas pelnījis atzinību un novērtējumu.

Lai būtu iespēja piedalīties dažādu sfēru uzņēmējdarbības pārstāvjiem, pašvaldība aicina iedzīvotājus savus izvēlētos dalībniekus pieteikt sešās dažādās nominācijās – “Gada lauksaimnieks”, “Gada ražotājs”, “Gada jaunais uzņēmējs”, “Gada ģimenes uzņēmums”, “Gada uzņēmīgākais uzņēmējs” un “Gada inovatīvākais uzņēmums”.

Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šoreiz konkursa pieteikuma anketu var lejupielādēt, aizpildīt un iesniegt tuvākajā pagastu pārvaldē un pašvaldības centrālās administrācijas ēkā, kā arī aizpildīt elektroniski Jelgavas novada pašvaldības mājaslapas “www.jelgavasnovads.lv” sadaļā “Uzņēmējdarbība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursam var pieteikt Jelgavas novadā esošas komercsabiedrības, to filiāles un struktūrvienības, kas veic saimniecisko darbību Jelgavas novada teritorijā neatkarīgi no juridiskā statusa un darbības nozares. Tāpat var tikt pieteikti komersanti, lauksaimnieciskās ražošanas un citu aroddarbību veicēji – fiziskās personas, kuri reģistrējuši un veic saimniecisko darbību Jelgavas novadā. Tiesa gan, iepriekšējo trīs gadu attiecīgās nominācijas uzvarētājs nedrīkst piedalīties konkursā attiecīgajā nominācijā, kurā saņemts apbalvojums.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.