Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikties diskusijai par uzņēmumu darbības nepārtrauktību un iesaisti civilās aizsardzības nodrošināšanā

Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija (DAIF Latvija) sadarbībā ar Aizsardzības ministriju un Jelgavas pilsētu aicina piedalīties diskusijā, lai pārrunātu civilmilitārās sadarbības veicināšanu reģionos. Diskusija norisināsies 7. septembrī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā. Pieteikšanās līdz 31. augustam.
Saskaņā ar Valsts aizsardzības koncepciju, katram komersantam ir svarīga loma valsts aizsardzībā. Vienlaikus īpaši pienākumi un atbildība ir komersantiem, kuru uzņēmējdarbība krīzes situācijā kļūst par neatņemamu daļu no valsts aizsardzības sistēmas, jo nodrošina kritiskos pakalpojumus. Šo pakalpojumu sniedzējiem ir jānodrošina uzņēmuma pamatfunkcijas krīzes un kara gadījumā, turpinot nodrošināt valsts ekonomikas funkcionēšanu, nepieciešamo preču ražošanu un pakalpojumu sniegšanu, norāda organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

DAIF Latvija diskusiju ciklā “Civilmilitārās sadarbības veicināšana reģionos – uzņēmumu darbības nepārtrauktība un iesaiste civilās aizsardzības nodrošināšanā” vienos Latvijas drošībā un aizsardzībā ieinteresēto uzņēmumu vadību, atbildīgo nozaru ministriju un pašvaldību pārstāvjus, kuri iesaistīti Valsts aizsardzības koncepcijas ieviešanā un civilās aizsardzības plānošanā. Diskusiju mērķis ir sekmēt uzņēmēju gatavību un iespējas sniegt atbalstu pašvaldībām krīžu vadībā reģionos, jo kopīgi ir nepieciešams apzināt izaicinājumus uzņēmumu darbības nepārtrauktībai un izstrādāt risinājumus partnerību stiprināšanā publiskā un privātā sektora sadarbībā.

Ņemot vērā ģeopolitiskos un epidemioloģiskos riskus, sektorālu darbnīcu ietvaros tiks kartēti darbības scenāriji ārkārtas situācijām, atbilstoši pilnveidotajiem normatīvajiem aktiem. Tāpat pārrunās uzņēmumu nepārtrauktības plānu atbilstību jaunajiem izaicinājumiem, iespēju iesaistīties duālā pielietojuma produktu un pakalpojumu apgādē, kā arī iespējām sniegt materiālo rezervju un pirmās nepieciešamības preču nodrošinājumu iedzīvotājiem. 

Diskusijai var pieteikties elektroniski līdz 31. augustam ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Diskusiju cikls “Civilmilitārās sadarbības veicināšana reģionos – uzņēmumu darbības nepārtrauktība un iesaiste civilās aizsardzības nodrošināšanā” norisināsies arī Ogrē, Mārupē, Ādažos un Rīgā.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.