Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikties fotokonkursam “Kultūra manā dzīvē”

Lai veicinātu iedzīvotāju radošo darbību un iesaistīšanos Jelgavas sabiedriskās dzīves veidošanā un notikumu atspoguļošanā, iestāde “Kultūra” izsludinājusi fotokonkursu “Jelgava 2022”. Šogad tā tēma ir “Kultūra manā dzīvē”. Darbus var iesniegt līdz 2022. gada 3. oktobrim, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fotokonkursā var piedalīties ikviens fotogrāfs – profesionālis vai amatieris –, iesniedzot darbus trijās kategorijās: “Kas notiek Jelgavā”, “Portrets” un “Radošie meklējumi”.

Iestādes “Kultūra” producents Gundars Caune informē, ka konkursa vienojošā tēma ir “Kultūra manā dzīvē”, kas aicina parādīt mūsu pilsētas kultūras visdažādākās norises, cilvēkus un, iespējams, atklāt vēl neredzētus rakursus un notikumus.

Fotoattēli nedrīkst būt uzņemti agrāk par 2021. gadu un iesūtīti iepriekšējos Jelgavas fotokonkursos. Viens autors drīkst iesniegt trīs fotogrāfijas katrā kategorijā. Konkursa darbus vērtēs un laureātus noteiks profesionāla žūrija, un labākie darbi šoruden tiks eksponēti izstādē Jelgavas kultūras namā. Kopējais balvu fonds ir 1200 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa nolikums pie­ejams – ŠEIT.

Papildinformāciju var iegūt pa tālruni 27802923 (G.Caune) vai e-pastu gundars.caune@kultura.jelgava.lv.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.