Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikties Jelgavas zelta un dimanta pārus

Ierasti Jelgavas pilsētas svētku laikā maija izskaņā tiek godināti jelgavnieki, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un 60 gadus. Jelgavas stiprās ģimenes tiks godinātas arī šogad, un pāri, kuri 2022. gadā atzīmē zelta vai dimanta kāzas, līdz 15. maijam aicināti pieteikties Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Diāna Pavlovska stāsta, ka pieteikties aicināti pāri, kuri 2022. gadā atzīmē laulības 50. vai 60. gadadienu. Pārim ir jābūt deklarētam Jelgavas valstspilsētā, bet laulība var būt noslēgta citur.

Zelta un dimanta pāriem godināšanai līdz 15. maijam ir jāpiesakās klātienē Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļā Svētes ielā 22, taču apmeklējuma laiku lūgums iepriekš saskaņot pa tālruni 63080522. Dzimtsarakstu nodaļā jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai eID karte) un laulības apliecība, un to var izdarīt arī viens no laulātajiem.

Pilsētas stiprās ģimenes tradicionāli tiek godinātas Jelgavas pilsētas svētku laikā īpaši organizētā pieņemšanā pie Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa. Šogad pieņemšana notiks 24. maijā, un pāri, kuri būs pieteikušies, tiks informēti par godināšanas pasākuma norisi. Jāpiebilst, ka šī būs jau trešā reize, kad līdztekus zelta pāriem tiks sveikti arī dimanta pāri jeb jelgavnieki, kuri laulībā nodzīvojuši 60 gadus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pērn tika godināti 13 zelta un septiņi dimanta pāri.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.