Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikties kampaņai “Dari savu pilsētu labāku!”

Lai motivētu Latvijas iedzīvotājus iesaistīties apkārtējās vides sakopšanā un labiekārtošanā, AS “Aldaris” ar zīmolu “Mežpils” aicina iedzīvotājus pieteikties līdzdalības kampaņai “Dari savu pilsētu labāku!”, informē uzņēmumā.

Kampaņas ietvaros interesenti aicināti iesniegt savu ideju apkārtnes labiekārtošanai kādā no kategorijām – aktīvās atpūtas iespēju veicināšana, vides pieejamības uzlabošana, atpūtas vietu sakopšana un labiekārtošana, informatīvi izglītojošu vietu izveide vai labiekārtošana vai cits.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Organizatori no iesniegtajiem projektiem konkursa kārtībā izvēlēsies trīs labākos projektus, kuru iesniedzēji saņems finansējumu projektu īstenošanai.

Kampaņā var piedalīties fiziska persona vai juridiska persona, kuras darbības mērķis nav peļņas gūšana. Izvēlētajai pieteiktā projekta īstenošanas vietai jābūt publiski pieejamai.

Konkursam pieteiktos projektus izvērtēs neatkarīga organizatoru izveidota žūrijas komisija, kas izvēlēsies trīs projektus, kuru iesniedzēji balvā saņems finansējumu projektu īstenošanai – viena projekta finansējums ir līdz 10 000 eiro apmērā (ieskaitot PVN), bet kopējais balvu fonds – līdz 30 000 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai piedalītos kampaņā, projekta pieteicējiem līdz 2022. gada 30. novembrim jāaizpilda pieteikuma anketa. Kampaņas rezultāti un uzvarētāji tiks publicēti 2023. gada 11. janvārī.

Plašāka informācija, kampaņas nolikums un pieteikuma anketa atrodama mājaslapā www.mezpils.lv.

Kompānija “Aldaris” ir Dānijas alus ražotāja “Carlsberg” grupas uzņēmums, taču “Aldara” vienīgā īpašniece ir Zviedrijas “Carlsberg Sweden Holding 2”. Kompānija “Aldaris” reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 37,671 miljons eiro.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.